Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Nakon što je PC ergela unapređena, PCI slotovi su istrebljeni i prave društvo dinosaurusima, ESI Juli@ je otišla u peMziju, a ja sam ostao bez digitalne veze PC-amp.

Neko je pominjao :serbvidkakisicl0: neki tamo Topping D10s, pa sam udomio isti i sada uživam za sve noFce.

Slika je sa neta jer sam ovo razbucao i instalirao express hitno, no identična je mašinica... :beach:

image.png.b6ea09059b5aaca65c19da1f613e96a6.png

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jurio sam nešto od philips MFB serije al slab buviš sad skroz ili pokupe nakupci, meni se posle ne daje za porez na fools and horses

evo sad tražim po netu da li može da se štelu visoki i srednji pošto imaju aktivnu skretnjaču, otvarao sam samo da zalemim parce kablica za rca

a i koliko je to uputno raditi bez opreme za merenje, na uvce :dubbio:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bice ipak vise lici, kako crni kaze :) 

Steta sto nema dobrih srafica, ali ima zegera i polugica :D

38 minutes ago, mutayu said:

E, šta sad? :D

5A120075-A84E-45C3-8E4A-9BCB81D0D92C.jpeg

Otvaranje, pregled, podmazivanje, zamena zica u rucici, pregled nosaca glave i kontakata pocrnelih. 

Malo otezavanje plinta, dampiranje oprugica, postoje legende da zna da svira i bez opruga, ali bih rekao sa dramaticno masivnijim plintom, ubac nekog Ortofona i uzivanje...

Meni je veci problem pravljenje nedostajucih opruga i oslonaca za opruge....a bio je "mint" :D  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prođoh, juče, pored mesta Provalija i Ivica, gde beše ona greška na putu, i setih se Vas, Revox... ;) Sada je to samo malo udubljenje... Setim se svake godine, sad se setih i da pošaljem pozdrave...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, zika said:

Prođoh, juče, pored mesta Provalija i Ivica, gde beše ona greška na putu, i setih se Vas, Revox... ;) Sada je to samo malo udubljenje... Setim se svake godine, sad se setih i da pošaljem pozdrave...

to u dolasku u CG ili povratku 

tako je greska na putu radi otapanja snijega i proljecnih potoka ... ali izgleda da su sredili.

Ja sam na po kilometra dalje prema tunelu od zabljaka ... ima tabla "bukovica" I tu se sidje na sporedni put I spusti do izvora istoimene rijeke.a

Nadam sa da cu iduce godine biti gore od jula do kraja septembra, pa da svratite bilo bi mi drago.

Ove godine sam bio oko mjesec ipo, do pocetka septembra, pa se vratio da zavrsavam oko invalidske penzije.

 

IMG-c77e684ad505e298a47764b5272e9339-V.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 hours ago, revox said:

to u dolasku u CG ili povratku 

Zapamtio sam jer imena mesta odgovarahu tada postojećem stanju... ;) Otud sam i vrlo boodan kada prolazim taj dijelić. I u odlasku, i u povratku... ;) Videćemo šta će sledeća godina donijeti, možda se i upoznamo... Prošle godine se vratih preko Sinjajevine, Boano, da bih to vidio pre no što ga prodaju vojskama.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...