Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

1 hour ago, Srecko said:

Da se i ja pohvalim.
Već sam pisao da moj sin uglavnom ne voli aktivnosti koje ja volim (tenis, HiFi...).
Pomenuo sam da me je prosle godine odveo da mi kupi Devialet (posto sam jedno vreme pričao stalno o njemuemoji16.png pa ja nisam dozvolio ali sam mu zahvalan sto sam jedno 2 sata proveo u jednoj divnoj radnji u Marylebone i imao tretman ko princ, svašta mi nešto pokazivali i puštali na Focal Grand Utopia od 220K funti).
E moje “ubeđivanje” sa sinomemoji16.png konačno je dalo rezultat.
Posto radi od kuće već 7 meseci pa mu u bacground dobro dođe muzika (na poslu su morale slušalice) a i za video konferencije dobro mu je super, kupio je Devialet Gold zvucnike i kaže da rade savršeno (on je inače temeljan i zakazao je naravno slušanje i izabrao ono sto mu se sviđa) u rangu mnogih koje koštaju 10-15K a koje su mu puštali kad je išao da bira.
d6f037c982f65c904a01a5e37d551895.jpg

u jbte

ja bi zakljucavao spavacu sobu nocom , bojeci se da mi oti ne udju svojevoljno , iz dnevne sobe

:Viannen_loungelizard:

 

:cheers:  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tri sam sabio, nemrem više. I namontir’o. I sad treba 40 sati da vrtim pa da tek onda gleam je l’ mi se đasvi. Missim, meni se već kao đasvi, ali još ne skroz, a ne mo’š ko cede da staviš na ripit i odeš... I nisam im’o nerve da sve poštelam u mrtvu nulu, ubio me neizdrž. Jbo me neizdrž da me jbo. I sad sam leg’o da mogu ujutro da panjim, al’ ne ide spavanje nikako, a u zgradi živim. Ima za sat i po da ustanem, pa će stanari da pišu peticiju da mi se razbije i nos i hifa... Još šes’ i po sati treba da čekam

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da se i ja pohvalim.
Već sam pisao da moj sin uglavnom ne voli aktivnosti koje ja volim (tenis, HiFi...).
Pomenuo sam da me je prosle godine odveo da mi kupi Devialet (posto sam jedno vreme pričao stalno o njemu[emoji16] pa ja nisam dozvolio ali sam mu zahvalan sto sam jedno 2 sata proveo u jednoj divnoj radnji u Marylebone i imao tretman ko princ, svašta mi nešto pokazivali i puštali na Focal Grand Utopia od 220K funti).
E moje “ubeđivanje” sa sinom[emoji16] konačno je dalo rezultat.
Posto radi od kuće već 7 meseci pa mu u bacground dobro dođe muzika (na poslu su morale slušalice) a i za video konferencije dobro mu je super, kupio je Devialet Gold zvucnike i kaže da rade savršeno (on je inače temeljan i zakazao je naravno slušanje i izabrao ono sto mu se sviđa) u rangu mnogih koje koštaju 10-15K a koje su mu puštali kad je išao da bira.
d6f037c982f65c904a01a5e37d551895.jpg
Pogrešno sam Vas informisao (ni ne znam gde sam napisao koliko koštaju zvučnici Devialet Phantom Gold, neko me je pitao pa sam mu odgovorio)
Ovaj Devialet Phantom Gold košta oko 3000$ komad a ne par (kad se nisam prevrnuo kad mi danas sin reče nikad necu[emoji16]).
Morate priznati da je to baš mnogoooooo.
Da je za par pa hajde.
Izvinjavam se.
Nisam znao da se zvučne kutije prodaju na komad.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...