Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Nešto malo skromnije, Wharfedala Diamond 11.1, ima 5" bas i 1" visokotonac, kutija bassreflex 11l.  Nabavljeno polovno i povoljno, ali je kao novo.

Sviraju loše, ali već sam prepravio manji model 11.0 da svira mnogo dobro tako da će i ovo ići na prepravku, možda dodam pozadi jedan visokotonac.

Uzeo za sestru, nema muziku osim neke mini linije koja je za kontejner. Kad završim ceo sistem, postaće i oni audiofili (sestra, zet i sestrić).

Verovatno će ići  kombinacija WD11.1+Topping D30 ili D50+Aikido buffer+mini Leach ili BatoMM i nešto odgovarajućih kablića.

W11.0 A.jpg

 

 

W11.0 B.jpg

W11.0 C.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 hours ago, NIXIE said:

Nešto malo skromnije, Wharfedala Diamond 11.1, ima 5" bas i 1" visokotonac, kutija bassreflex 11l.  Nabavljeno polovno i povoljno, ali je kao novo.

Sviraju loše, ali već sam prepravio manji model 11.0 da svira mnogo dobro tako da će i ovo ići na prepravku, možda dodam pozadi jedan visokotonac.

Uzeo za sestru, nema muziku osim neke mini linije koja je za kontejner. Kad završim ceo sistem, postaće i oni audiofili (sestra, zet i sestrić).

Verovatno će ići  kombinacija WD11.1+Topping D30 ili D50+Aikido buffer+mini Leach ili BatoMM i nešto odgovarajućih kablića.

W11.0 A.jpg

 

 

W11.0 B.jpg

W11.0 C.jpg

Uzeo za sestru, nema muziku osim neke mini linije koja je za kontejner. Kad završim ceo sistem, postaće i oni audiofili (sestra, zet i sestrić).

:)

znam kako je, imam i ja sestru i zeta.

ali kod njih je druga stvar - nece audiofiliju.

nece.

nije da nema ko da nabavi/napravi/odradi, jednostavno ih ne zanima.

nema kablova, ni tanjih ni debljih, nema cinceva, nema lemilice.

koriste neki DVD 5.1 kucni bioskop (cca 100e) + led TV.

sve original fabricko.

uzivaju u muzici a i filmovima.

bez lemilice.

:)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Interesuje me ovaj imm 6 mikrofon. Moze li da se na njega nabode kablo i postavi na neki stalak. Ocu pitam utice li kablo na merne sposobnosti :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 1 sat, drVelinov reče

Interesuje me ovaj imm 6 mikrofon. Moze li da se na njega nabode kablo i postavi na neki stalak. Ocu pitam utice li kablo na merne sposobnosti :)

Mislim da može, samo ne preterivati sa dužinom, recimo 1m do 1,5m i što manji kapacitet kabla.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...