Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Jeste LA 224B I tuner LT-325A. Pojačalo je manje više originalnom stanju, osim konektora za struju i za zvučnike. Čak su i lampe sve japanske.

Ne radi mu power sijalica. Treba očistiti malo podnožja, hoće da zakrklja s vremena na vreme. Tuner je izgleda ok. Pomerena mu je samo kazaljka skale za otprilike 1.5MHz. Ostalo je ok.

Nisam stigao detaljno da se bavim njima. Samo sam ih očistio od ambalaže i namestio ih da sviraju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Konačno stiglo poslen 3 meseca, jer sreća je lepa samo dok se čeka:D Odrali me crvendaća za PDV.

Projekat opremanja radnog prostora (stola) kao i sakupljanje spravica i alata za hobi se nastavlja...

napajanje.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 minutes ago, Aleks said:

^ Babelfish J?

DA!

Zen Mod lično radio za Darka daleke 2009-te!

Jbt. mirna struja i offset stoje zakovano kao i prvog dana!

Amp sam uzeo sa namerom da ga iskoristim kao donora za transplantaciju u SissySit ili BJ2...međutim kada ga pustim da svira neki metal, rok ili drugi tvrđi sound...UH!!! BJ2 je imao prefinjenost, preciznost....ali ovo bre ima MooOOooda :D

 

Slušam upravo poslednji album Tool-a...majku ti lebavu hebem! Dobro se poklopilo sa beymama - na trenutke sam se podsetio kako je radio Babel svojevremeno radio sa econowave kutijama.

Biće interesantno uporediti ga sa SissySit-om.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, chakija said:

DA!

Zen Mod lično radio za Darka daleke 2009-te!

Jbt. mirna struja i offset stoje zakovano kao i prvog dana!

Amp sam uzeo sa namerom da ga iskoristim kao donora za transplantaciju u SissySit ili BJ2...međutim kada ga pustim da svira neki metal, rok ili drugi tvrđi sound...UH!!! BJ2 je imao prefinjenost, preciznost....ali ovo bre ima MooOOooda :D

Ima i SissySit - ali onda će da ti poraste apetit kad se navikneš.

Realno svi drajveri su mali :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 minutes ago, zeljkor said:

BSS Soundweb London BLU-160. Jedna digitalna ulazna kartica, jedna analogna ulazna kartica i dve izlazne analogne kartice. 

 

 

 

 

:cheers:

 

na stranu sto ja pojma nemam cemu to sve sluzi ........ :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...