Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

11 minutes ago, vladd said:

Za papucice je pijacarska vaga, a za maco menove je pecaroska ...:buehehe:

Tu pijačarsku sam prvo kupio za posao. Dođu iz Post ekspresa (ili već koje od tih raznih brzih pošta) po paket i pitaju:

Koliko je težak taj paket? 

Mi kažemo ne znamo, izmerite vi koliko je.

Oni kažu: Nemamo čime da izmerimo. :blink:

Ama niko od njih nikad nije došao sa vagicom, a naplaćuje se po kilaži.

I tako ja kupim vagicu da častim firmu, pa sad i sebi jednu jer je džabe.:happy64:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobio od zenine baba-tetke iz Kanade, ostalo od njenog muza; prvo sam mislio neka lemilica iz Kanade, kad ono pise Bukurest, znaci sa buvljaka. Ima i svetlo, ipak je ovo 21-i vek. U koferu i busilica Blek en Deker na 110 v, sa pravljenim ispravljacem od jedno 4-5 kila, jedva dovukoh. Ima i bas dobrih burgija, nareznica i kojecega, i to jeste iz Kanade.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, крокодил said:

IMG_20190115_180622.jpg

Neprevazidjena "rumunka"... imam dva komada... jednu sam kao mali ispustio iz ruke i napuklo je kuciste a drugu je brat kupio nedavno na pijaci... obe rade bez ikakvog problema. Ona prva sto sam je ispustio je radila toliko dugo da se ugreje da ne mozes vise da je drzis u ruci... ali i dalje radi bez problema... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne menjaš sluške jer ih ne slušaš :smesna:

Ja sam odrao 6  AKG slušalica od kad postoji forum. Bukvalno su se raspale u delove. Sad sam na Audio-Technica.... čini mi se i da će se i one raspast....

p.s.

spalio 2 DAC... i tri pojačala za slušalice slušanjem 24/7/365 (idem svugde sa njima .... spavam sa slušalicama često - par nijh sam počupao tako)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...