Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

stigli malopre, od Nese.

nije ga mrzelo da svrati do mene po kisi.

Iskra 4uF, 4uF, 2uF/250V na plocici x3

Iskra 4uF, 2uF, 2uF/250V na plocici x1

(metalizirani poliester)

Siemens & Halske 0,1uF/630V x2

Siemens & Halske 1 + 1 uF/160V x2

Siemens & Halske 4+4uF/160V x2

(PIO)

01.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

te braonske ni slucajno na napon

samo u skretnicu , ali i tu racunaj da nisu skroz pouzdani

dok radi , radi

znam iz izkustva , imam bar jos kilo dva ..... koristim ih samo za eksperimentisanje sa skretnicama

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stigo nedavno u stanju kao na slici :) . Očistio ga, prelemio, podmazao iii radi. E sad blago meni još samo stajlus da nabavim (da me neko ne grdi ako kažem iglu :D ). Ova je stilski odradila svoj posao.

Moram priznati sem prašine i po koje ogrebotine veoma lepo izdržao udar vremena tehnički bombona. Gumica će mu se takođe menjati.

unitra_1.thumb.jpg.742f58f77ac95a0702a23ec8abdaa00a.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On ‎12‎/‎6‎/‎2018 at 9:00 PM, paja959 said:

Santa Claus was in town...:jump:

IMG_2813.JPG

IMG_2816.JPG

uz Dragonfly,pridodato,par gadjeta:USB-USB extenzija od cca 0,5m (da bi se izbegli nesretni slucajevi gubljenja tona/javljanje bruma oko ustekanog DAC-a direktno ,u slucaju da je laptop malo stariji,pa je USB steker malo "razgazeniji")

 

adapter 3,5mm jack na RCA,pa se moze ustekati normalan RCA-RCA kabl (Van Damme 268-020-000 recimo :loleverybody:)

i vozi.....:cheers:

IMG_2819.JPG

IMG_2820.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, vladd said:

da,to je i mene malo bacalo u nedoumicu..preskociti jedan steker (zabetonirana opcija,taj kabl i nista vise),ili koristiti ga,i ici na RCA-RCA konekciju,koju mozes menjati..isao sam na ovu drugu varijantu..vrag ne spava,ima se u kuci svakojakih pro kablova,Mogami,Klotz,Van Damme,Belden,pa cem se malo poigrati sa njima ovako :loleverybody:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, paja959 said:

da,to je i mene malo bacalo u nedoumicu..preskociti jedan steker (zabetonirana opcija,taj kabl i nista vise),ili koristiti ga,i ici na RCA-RCA konekciju,koju mozes menjati..isao sam na ovu drugu varijantu..vrag ne spava,ima se u kuci svakojakih pro kablova,Mogami,Klotz,Van Damme,Belden,pa cem se malo poigrati sa njima ovako :loleverybody:

Imacete problema sa tim nastavkom.Vremenom se rasklima i pocne da pravi probleme kao sto je brum i slicno.

Moj predlog vam je slican Vlad-ovom

https://www.player.rs/kablovi/cordial-cfy-0-9-wcc/pro/6461

ubfVd2o.jpg

Sa njim nisam imao nikakvih problema

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 hours ago, vladd said:

Ja krecem od osnovane predpostavke da taj razdelnik unosi mnogo veci krs nego sto su razlike dva fina kabla.

 

 

8 hours ago, D i g i t a L said:

Imacete problema sa tim nastavkom.Vremenom se rasklima i pocne da pravi probleme kao sto je brum i slicno.

Moj predlog vam je slican Vlad-ovom

https://www.player.rs/kablovi/cordial-cfy-0-9-wcc/pro/6461

ubfVd2o.jpg

Sa njim nisam imao nikakvih problema

sve je to teoretski OK..i kroz taj razdelnik se cuju fine,nijansirane razlike medj pro kablovima :beta:..svaki od njih vuce neki nijansirani fin pecat,treba se smisliti za koji se odluciti..:loleverybody:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 minutes ago, paja959 said:

 

sve je to teoretski OK..i kroz taj razdelnik se cuju fine,nijansirane razlike medj pro kablovima :beta:..svaki od njih vuce neki nijansirani fin pecat,treba se smisliti za koji se odluciti..:loleverybody:

Ako mene pitaš, ja tu ne bih uopšte razmišljao ni 1 sec.

Dragonfly je iz AQ "ordinacije". Stara dobro proverena kombinacija, praktično tautologija,  bi bila - neki AQ kabl i - ende. B)

Btw, nisam znao da i ti veruješ u gajtane i njihove moći. :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 minutes ago, Doktor said:

Ako mene pitaš, ja tu ne bih uopšte razmišljao ni 1 sec.

Dragonfly je iz AQ "ordinacije". Stara dobro proverena kombinacija, praktično tautologija,  bi bila - neki AQ kabl i - ende. B)

Btw, nisam znao da i ti veruješ u gajtane i njihove moći. :smesna:

ma AQ dealer radi kablove sa odgovarajucim stekerima za ovu varijantu,samo treba da reknes koju ces duzinu..al znas i ja sam ko kad stigne novi pevac u karan,pa se kvocke "uzbudile".."obtrcim par krugova,pa cu tek onda da se predam,da ne misli slucajno da sam Qva"

:rasta:

svaki AQ IC ce dealer terminisati po zelji,i duzini..pitanje samo kolko si voljan da se otvoris za taj rokenrol :jump:

https://kacsa-audio.hu/?s=audioquest+&post_type=product

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

33 minutes ago, paja959 said:

sve je to teoretski OK..i kroz taj razdelnik se cuju fine,nijansirane razlike medj pro kablovima :beta:

Slazem se ja sa tim, nego je osecaj kao da gledam dve slike preko krivog ogledala...razlikuju se boje...ali.. :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

3 minutes ago, Doktor said:

Ne fali mu ništa. Definitivno bolja investicija za samo 5 ojra više od cene za ultimativni high end osigurač. B)

pa džaba osigurač od 45 evra ako je postolje od osigurača 0.5 evra....

isto kao što je džabe kabl od 200 evra koji samo 0.5 mikrona ima pozlatu na telu od RCA koji je od bronze :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...