Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

37 minutes ago, крокодил said:

Sale, jesi li merio ove ovale?

Ako je bas, onda je 28/17 tv-gw. Pitam jer sam pazario kutije sa kp, sa takvim zvucnicima. Kutija je premala, fali basa, ali je zvuk prirodan i uopste, veoma ugodan; u kutiji su, taj 28/17, bez w i 5 tv-hf, koji je deklarisan da radi od 5000 do 20 000, a oval od 45 do 2500 Hz, istina, taj sa gw. Na visokom su dva konda od po 2,2 uF.

Meni tu, osim basa nista ne fali, pa sve mislim kako je to moguce , tj, doktore je li sa mnom sve u redu?

moji su 28/17 TV-G (bez W).

original skretnica bi trebalo biti ako su 8 oma

na bas 0,56mH a na tviter 4,4uF.

rez je na 3185 Hz.

:drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo bila neka aukcija, ja pobedio sa 16,99 dolara, pa sam morao da kupim. Mislim da je ok cena za dve uparene lampe.

Sad će da padne jedan ACF2 sa ovim lampama verovatno najbolji od svih, Aikido preamp ide napolje ACF2 ide unutra.

6N6P 6Н6П MATCHED PAIR 1974 NOVOSIBIRSK GOLD GRID Audio TUBES ECC99 E182CC

 

20181129_185332.jpg

20181129_185420.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

23 hours ago, крокодил said:

Ako je bas, onda je 28/17 tv-gw. Pitam jer sam pazario kutije sa kp, sa takvim zvucnicima. Kutija je premala, fali basa, ali je zvuk prirodan i uopste, veoma ugodan; u kutiji su, taj 28/17, bez w i 5 tv-hf, koji je deklarisan da radi od 5000 do 20 000, a oval od 45 do 2500 Hz, istina, taj sa gw. Na visokom su dva konda od po 2,2 uF.

Kaže u tabeli da je to sve recomended frequency range, dok ih ne snimiš ne znaš FR karakteristiku, idu oni više sigurno do par kHz ali je to verovatno gore dole po 10dB.

Kompromisna kutija, bas/mid ide dokle ide a visoke su mu dodali kao super tweeter. Rezonantna frekvencija za bas/mid je 80Hz u kutiji od 30l, ne očekuj nekog basa.

from_the_70s_2.pdf

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 minutes ago, Mikorist said:

Još samo Viborg terminale , IEC, osigurač i kabl . Van den Hul ožičenje.... I u istom smo klubu :msn-rofl:

https://www.littelfuse.com/products/fuse-blocks-fuseholders-and-fuse-accessories/fuseholders/340.aspx

https://www.littelfuse.com/products/fuse-blocks-fuseholders-and-fuse-accessories/fuseholders/344_pmr.aspx

Da bude sve po ps-u;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kako cemu sluzi? Drzalja za osigurac.

Jedan je mil, zacepljen za rf, drugi je sa indikatorom(sto mozda nije dobro kao zlosutno) ako zvekne iz nekog razloga, sija tinjalka. 

Meni su lepsi za nazadni deo ampa.

Nece valjda da stavi IEC za 16 amp, kabal, neka je i za 40, a kuciste osiguraca za 10 ampera

Kada se isteruju detalji, ne propustiti ni jedan.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...