Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

e zene brate to nije uvreda

to show by your actions and not just your words that you support or believe in something

(Definition of “put your money where your mouth is” from the Cambridge Advanced Learner's Dictionary & Thesaurus © Cambridge University Press)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zene:

a srb-dalija, ne-pismen, ne-vaspitan, nivo poljskog itd itd kome god da je to upućeno nije

niti lepo niti prijatno ovako javno okarakterisati nekoga, po meni je to već uvreda!

 

Samo sam tražio "zbog svih pametovanja, ponižavanja i uvreda" da se prikažu radovi gospodina

vladd-a ali pošto nema sluha nego još više napada trebao bi menjat nik u vlad=nula-prikaza ili vladoskop.

Barem nešto konkretno da se vidi jer 1000 slika vredi više od imaginarijuma

uostalom i ti to radiš, pa kad te neko zamoli ti poslikaš i obajsniš. Što je nama svima drago.

I zato i služi forum zar ne?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 minutes ago, vladd said:

Naravno, i ja se slazem. Nemoc gluposti da razume nesto nije uvreda. Nisi ti kriv (bar ne puno) sto si takav kakav si.

Zato i apelujem na Zena da ne bude strog na prostakluk...

vlad0 tobogan je vaš, pokaži šta znaš, šta si sve napravio D I Y, ako ne šeruješ neće niko verovat

i pusti priče prostakluk i ostalo, pokaži šta si radio pa još to "ako postoji jelte" i nekome odneseš pa da i drugi čuju kao sav normalan svet bilo bi dobro

nadam se da grešim

i da imaš šta i pokazati jer znati svega mnogo i na kraju umreti bez sastavljene hife nema smisla tu ni forumska terapija ne pomaže

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

15 minutes ago, tubelover said:

e zene brate to nije uvreda

to show by your actions and not just your words that you support or believe in something

(Definition of “put your money where your mouth is” from the Cambridge Advanced Learner's Dictionary & Thesaurus © Cambridge University Press)

Mislim da je mislio na 

1 hour ago, tubelover said:

glupino izlapela

nego ga blam da citira

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imas hifisto 4000 postova pa trazi, prikazah nekima malo finijima...ali se na kraju ispostavilo da nesto i nisu prefini..vise onako poziraju finocu..

A  ti nama prikazi tvoj radni prostor, neki instrumentcic, ja to prikazah, istina samo jedan, najnoviji od nekoliko...cisto da se upisem u DIY zajednicu

Cak je i Woland nabavio alat, lemilicu i organizovao radni  kutak, a nije morao :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Miko, ma svakako se Aca nameračio na mene a vladoskop mu sigurno nije niti mušterija niti ima velike koristi od njega, kolko sam upoznat više njih je napustilo forum zbog njega nego što je došlo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 minutes ago, shonne said:

Gospodo, ovo mu dodje nesto dobro? Kako se kotiraju u odnosu na AKG i slicno?

Već sam pisao u temi o slušalicama. Kačio merenja i odziv...

Neki na Head-Fi forumu su ih i modifikovali. Ono još bolje ožičenje... Jedan kaže da mu nije bio dovoljno dubok bass pa ih je modifikovao tako što je pozadi unutra probušio rupicu na dampingu. Samo jedna rupica snižava bas prilično....Ali meni je dovoljan i ovakav...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

43 minutes ago, vladd said:

Naravno, i ja se slazem. Nemoc gluposti da razume nesto nije uvreda. Nisi ti kriv (bar ne puno) sto si takav kakav si.

Zato i apelujem na Zena da ne bude strog na prostakluk...

vladd

ako sam vec krenuo sa administratorskim poslom , onda mi ne pomazi i ne objasnjavaj i ne dolivaj ulje na vatru .

znam da znas sta je proceduralna smetnja , tako da onda i postupaj kako treba - skloni se u stranu i ne smetaj.

hvala unapred , uzmi nauk za drugi put

ZM

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jesu i dalje kompaktne posle duzeg vremena kada se koriste, kvalitet izrade je ok?
Pogledacu temu sta si pisao.

Već sam pisao u temi o slušalicama. Kačio merenja i odziv...
Neki na Head-Fi forumu su ih i modifikovali. Ono još bolje ožičenje... Jedan kaže da mu nije bio dovoljno dubok bass pa ih je modifikovao tako što je pozadi unutra probušio rupicu na dampingu. Samo jedna rupica snižava bas prilično....Ali meni je dovoljan i ovakav...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 minutes ago, shonne said:

Jesu i dalje kompaktne posle duzeg vremena kada se koriste, kvalitet izrade je ok?
Pogledacu temu sta si pisao.

Da. I posle godinu ipo neprestanog slušanja. Skroz sam ogulio jastučiće na njima a i dalje su udobne.

Kvalitet izrade je vrhunski. I način kako se sklapaju imaju jedinstven. 

D3S_7762-1200.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, vladd said:

Jasno mi je to, ne mesam se u posao(imam i je nakog mod iskustva), nego je ucestali insult otprilike svuda zabranjen i kaznjiv, samo napominjem da mi u principu ne smeta...da svako svoj jad istresa gde ne treba.

imas report dugme , znas ti to

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...