Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

34 minutes ago, Woland said:

to mogu da kažu samo drugovi Feng i Šui, njih bi razumeo - oni samo rade svoj posao :D

Nisu Japanci blesavi što drže onolike zvučnike u malom prostoru. :rofl:

 

22 minutes ago, ninja said:

Miko, ko su ovi "guests" sto su preplavili forum? :roll1:

Gledaju ljudi. Onu temu o SIT najviše. Ne kapiram zašto. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svasta na net moze da se naidje, cak i do toga da se cuju razlike medju kondenzatorima. U cudna vremena zivimo [emoji23]
Spomenu SS, koja serija discovery mozda?

JBL vs Tannoy vs Altec vs Scan Speak...
Ljudi koji imaju i jedno i drugo...pa porede. drugačije ni ne može:buehehe:
211269602_ScreenShot2018-10-12at11_19_06AM.thumb.png.aca385eb033f6d2c3619c2808d8bd3fb.png
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, shonne said:

Svasta na net moze da se naidje, cak i do toga da se cuju razlike medju kondenzatorima.

Meni supruga ne čuje razliku kad pusti muziku na tv-u i zvučnicima. I?

Promeni, poslušaj i donesi svoj zaključak. Nemoj da išta menjaš jer znaš da nema razlike. Ok.

Gospodo postajete dosadni s tom isključivošću i podsmevanjem. 

ČUJEM RAZLIKU U KONDENZATORIMA, KABLOVIMA, USB KABLOVIMA... Ako vam se to ne sviđa, tvrdite da nema teorije, merenja koja to potvrđuju, baba Vanga tako kaže ili nešto drugo šta da vam kažem osim da je to vaša stvar i da stanete s dosađivanjem i isključivośu. Ja vam se ne podsmevam što ne čujete razliku. Ipak što bi se čulo bilo šta osim zvučnika jer samo oni sviraju. Kakav plejer, DAC, gramofon, pojačalo ili predpojačalo ili kakve veze imaju oni kablići ili još gore one razne utičnice za te kablove. Da ne zaboravim pozajmio drugar, da proba, nekoliko strujnih kablova i tu sam čuo razliku. I?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da, i ja imao primer kad doveo zensku osobu na kafu a ona vice... Pa pobogu ovo ko moj 2,1 sistem sa subvufer... Isto se cuje. 50 eur kosta a moje ulozeno u delovima preko 1k... Zbunjen sam bio [emoji16]
To i ja hocu da kazem... SS ima 5 serije, discovery, classic, revelator, illuminator i ecliptor... Pa slusajte... Svaka serija se razlicito cuje.
Kondenzatori se cuje razlika, naravno... Ostalo kad sve zavrsavam ce da se proba.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, skrstic said:

Meni supruga ne čuje razliku kad pusti muziku na tv-u i zvučnicima. I?

Promeni, poslušaj i donesi svoj zaključak. Nemoj da išta menjaš jer znaš da nema razlike. Ok.

Gospodo postajete dosadni s tom isključivošću i podsmevanjem. 

ČUJEM RAZLIKU U KONDENZATORIMA, KABLOVIMA, USB KABLOVIMA... Ako vam se to ne sviđa, tvrdite da nema teorije, merenja koja to potvrđuju, baba Vanga tako kaže ili nešto drugo šta da vam kažem osim da je to vaša stvar i da stanete s dosađivanjem i isključivośu. Ja vam se ne podsmevam što ne čujete razliku. Ipak što bi se čulo bilo šta osim zvučnika jer samo oni sviraju. Kakav plejer, DAC, gramofon, pojačalo ili predpojačalo ili kakve veze imaju oni kablići ili još gore one razne utičnice za te kablove. Da ne zaboravim pozajmio drugar, da proba, nekoliko strujnih kablova i tu sam čuo razliku. I?

menjaj pojačalo ko sav normalan svet i na kraju moraš tanojima završiti jer to je to

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Recimo Nikola Tesla je tvrdio da može da čuje grmljavinu na udaljenosti od 880 kilometara. Da čuje kucanje ručnog sata, koji se nalazio tri sobe dalje od njegove. Onda sletanje muve na sto. Koje je u njegovoj glavi izazivalo pravu tutnjavu.A pre nego što bi zalogaj prineo ustima moga je izračunati njegovu zapreminu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...