Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

26 minutes ago, prophet said:

 


Jeftinije od 2m2 prostora ili predlozenih gradjevinskih radova. A ionako ce tu ici aktiva.

 

Nije jeftinije, veruj mi, jezivo bi bilo skupo jer je od bronze, komplikovan odlivak i skupa obrada, ali  možda može slično da se izvede puno jeftinije od čeličnih ploča debljine recimo 20mm zavarivanjem. Urade se crteži svih limova i samo se sklapa. Napravi se kocka sa zarubljenim ćoškovima ili bilo koji izvodljiv oblik, fino se ručno izbruse varovi, ne treba puno mašinske obrade jer su limovi ravni, znači samo otvori  za drajvere da se proseku brenerom, urežu navoji za šrafove i ručno izbruse grube površine otvora (ne vidi se i onako). Sve se izgituje dvokomponentnim gitom za kola, ručno dotera šmirglom i ofarba kod auto lakirera.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, grone said:

U podrumu je slusaonica, imam dosta za pakao i za raj...

Nego stvarno ne svidjaju mi se original KPT 535-4

https://f072605def1c9a5ef179-a0bc3fbf1884fc0965506ae2b946e1cd.ssl.cf2.rackcdn.com/product-specsheets/KPT-535-4-Data-Sheet-v06.pdf

Mislim kako su uradili bas kutiju, imam mogucnost uraditi bilo kako...

"...recommended usage, up to 500 seats, approximately 743 m2..."

Mora da je bas velik podrum :D

Kako god - i ja bi to nagurao u mojih 24m2 cirka!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 minutes ago, chakija said:

"...recommended usage, up to 500 seats, approximately 743 m2..."

Mora da je bas velik podrum :D

Kako god - i ja bi to nagurao u mojih 24m2 cirka!

Ehh, bice vece prostorije preko 300m2, do tada slatke muke...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre neki dan mi stigao poklon od brata iz Nemacke...... M2Tech Hi Face USB na Coax adapter.....sa ne malom falinkom, ali nema toga sto vreo vr lemilice ne moze da sredi, bio je problem kod jednog od kontakata usb prikljucka na plocu, prelemio sve i ki novo (problem se pokazivao tako sto operativni sistem nije moga da prepozna M2ech, a uvertita svega toga je bilo krckanje i sustanje prilikom svakog dodira rukom M2tech-a, do trenutka kada je prestala stalna veza konverter - Os Win7).Eo i par slikica kako to sve izgleda.

 

m2tech.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guglajuci po stranim forumima, primetio sam da je ova anomalija dosta cesta, tj to im je slaba tacka, no, ne treba se jediti (i u slucaju da neko kupi polovan pa mu se desi ovako nesto, a ne bi nasi trgovci valjda prodali neispravan uredjaj, ijuju taman posla), problem je vrlo lako resiv.

A zvuk u odnosu ne prethodnu konekciju USB racunar - USb dac converter,  je , barem za mene, kao nebo i zemlje.M2tech je doneo toliko zivosti i detalja u muzici da je prosto neverovatno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bejase dedicirani nocni lov sa infra red pomagalima,i prigusivacem....izborih se za nju,bejase 37 bidova,pokupih je ispred nosa par blentonja,sto su se mic-po-mic licitirali preko vise dana sa dizanjima od 1-2 funte,umesto da su opalili na divljac u zadnjih 5 sekundi bez prijasnjeg "javljanja",pa sta bude,bude..da me juce nisu zahebali u firmi sa smirglanjem jednog sloja farbe daske za rucku,mogo sam je vec i montirati..ovako cekam da redovan stolar,ispravi tudja "strucna dela"..no ke bidne,puj-puj valjda i to za sutra + narucene 3 rezervne daskem  za svaki slucaj..nikad se ne zna sta ce mi prnuti jos  :rasta:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

17 minutes ago, ivan_ said:

Tebi audio iz Istočnog bloka fetiš:lol:

i jel čemu?

Sovjetski audio mi je vise otkrice! :D

Za sada mogu da kazem da radi! Ima zanimljivu fono sekciju sa trimerima na ulazu. Citam komentare na istocnim sajtovima i gledam semu, nisam ga jos otvorio, zapecacen je.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...