Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

E ovo je novopridoslo ima već više od mesec dana, samo da podelim slike pošto rad zavređuje da se vidi.

SHIGA CD transport u realizaciji umetničke radionice Lazar iz Zrenjanina

U sprezi sa onim na čemu stoji (Lampizdator Amber II) daleko najbolji digitalni zvuk u mom skromnom slušalačkom iskustvu. Po punchu i drajvu dosta blisko dobrom analognom doživljaju, u granicama mogućeg naravno. Ima taj neki get-up-and-dance kick koji se teško nalazi kod digitalije, verovatno je iskolorisano do bola (Fikus) ali je vrlo vrlo zabavno.

 

 

 

 

 

37398806_10155694105287643_8941591756688850944_n.jpg

37388252_10155694105307643_6676539172871733248_n.jpg

37598946_10155694105222643_4538706836076888064_n.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Super to izgleda. I sam sam najblaze receno fasciniran zvukom shigaraki/DAC kombinacije Zokija Dimovskog. To mi predstavlja referencu za finalnu evaluaciju sto se tice digitalije. Ovo sa fajlovima mi ipak ne daje taj kvalitet jbg. CD nije mrtav.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

TD 126 MK III se poput lososa vratio uzvodno na sever u Pestu. :)

Ka jugu se spustio odlican primerak L 75, odvojeno sto nam treba, a resto se brzometno naslo kandidata kojima je to bilo potrebno ( rucica, plint, shell etc. ).

Thnx @paja959 na tom naporu. :thumbsup:

Dakle, novopridosla skalamerija kako i sam naziv ovog topika kaze je u Srb.

Ne dolazi do mene u ovakvom stanju, vec ide tamo i gde treba. U radionicu, u Bac. :rofl:

Neka dobro odlezi. @Woland je krenuo u akciju sa svojim komadom . . .  ja cu za sada samo da kibicujem . . . . cekam . . . uzmem ono sto bude najbolje . . . 

Neki dvogodisnji razvoj ovog projekta ce biti najmanje vremenski.

E zato je bio potreban novi motor Hurst za VPI bazu . . .  @AR2 & @Zen Mod :worship:

A rucica od 12 cola za ovo sto ce tek da se pravi. Paaaaa . . .  ocekujem od drugara, kolega, clanova foruma, saboraca predloge . . .atm su se izdvojile tri rucice :

Shick 12-12, SME M2-12R i Ortofon TA-210 ( trenutno na vrhu od ove tri zbog izuzetno povoljnog popusta kod Tomketa&Koste ).

1.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

30 minutes ago, Doktor said:

TD 126 MK III se poput lososa vratio uzvodno na sever u Pestu. :)

Ka jugu se spustio odlican primerak L 75, odvojeno sto nam treba, a resto se brzometno naslo kandidata kojima je to bilo potrebno ( rucica, plint, shell etc. ).

Thnx @paja959 na tom naporu. :thumbsup:

Dakle, novopridosla skalamerija kako i sam naziv ovog topika kaze je u Srb.

Ne dolazi do mene u ovakvom stanju, vec ide tamo i gde treba. U radionicu, u Bac. :rofl:

Neka dobro odlezi. @Woland je krenuo u akciju sa svojim komadom . . .  ja cu za sada samo da kibicujem . . . . cekam . . . uzmem ono sto bude najbolje . . . 

Neki dvogodisnji razvoj ovog projekta ce biti najmanje vremenski.

E zato je bio potreban novi motor Hurst za VPI bazu . . .  @AR2 & @Zen Mod :worship:

A rucica od 12 cola za ovo sto ce tek da se pravi. Paaaaa . . .  ocekujem od drugara, kolega, clanova foruma, saboraca predloge . . .atm su se izdvojile tri rucice :

Shick 12-12, SME M2-12R i Ortofon TA-210 ( trenutno na vrhu od ove tri zbog izuzetno povoljnog popusta kod Tomketa&Koste ).

1.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg

sretno ti bilo s njom,u prekrajanju istog,po principu,najbolje kad ti krojac skroji odelo,nista lepse,i boljeg......ja cu se pozabavim sa mojom bivsom 126-com,po principu,kad pljuju po jednoj,valjda nece kad imas dva komada...jedan se moze imati i greskom,ali dva,nikao.....ono matematicki:dva x  "-",bude "+"

:rasta:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 minutes ago, milovan1963 said:

Doktore, svaka cast, ove godine si krenuo u ozbiljnu avanturu sa uredjajima...Za respekt.

Ove godine  . . . ? 

Ocigledno se nismo culi prethodne god. i one tamo ? :D

Zez se malko, znas me . . . . bice jos toga . . . . stay tuned. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...