Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Ovo je već prevrsilo svaku meru. Pa to sto Vi imate to nemaju ni najrenomiraniji radnje sa Hi-Fi opremom[emoji106] (DEFiSIT npr. računam Vaš je samo Zen to još nije shvatio[emoji3]). I kod njih kad dođete kažu Vam npr. “Nabavicemo u toku nedelje...”.

Možda planirate ipak da otvorite salon sa Hi-Fi opremom[emoji3]?

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovo je već prevrsilo svaku meru. Pa to sto Vi imate to nemaju ni najrenomiraniji radnje sa Hi-Fi opremom[emoji106] (DEFiSIT npr. računam Vaš je samo Zen to još nije shvatio[emoji3]). I kod njih kad dođete kažu Vam npr. “Nabavicemo u toku nedelje...”.
Možda planirate ipak da otvorite salon sa Hi-Fi opremom[emoji3]?
 
klizač - bazu imao, i to menščini diy@neskor pa prodao :) svašta može da se pronađe po našim furdama.. mislim da@grau ima 5-6 gramofona ali pametno ćuti :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

moja furda je zahvaljujući@zeljkor i @Zen Mod bogatija za kvartet Semisoutha.. onih :) fala im [emoji106]

nemirno spavam od kada se za onog Poljaka prave BJ2 monoblokovi.. sada je lakše.. mnoogo lakše - mogu i ja al neću :)

inače onaj je turio DEFiSITa u garažu, al ne na prodaju, već onako u neki ćošak da čami.. kaže da sklapa garažni sistem.. ščuo@Beli :)

bb0c0945854a28b134f0327b99cae957.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 hours ago, Woland said:

inače onaj je turio DEFiSITa u garažu, al ne na prodaju, već onako u neki ćošak da čami.. kaže da sklapa garažni sistem.. ščuo@Beli :)

Ma čuo sam brte Wolande, samo ne mogu nigde da nađem onu  #$%& $%&   fantomku. Da nemaš možda u šteku neku viška? :blush:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 minutes ago, Woland said:

@Beli nešto će da se nađe, mada ove moje nisu tako fensi kao one iz Savamale, više su za zimsko doba, će se ojedemo ako ih sad nazujemo, pa da se primirimo malo, sačekamo jesen :)

 

OK, dogovorito :D ... nego brte, ne znam dal' sam ti rek'o da od Mitrovdana do Đurđevdana ne radim, pa vidi da to ispoštujemo. ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...