Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Po prvi put me razočaraste[emoji3].
Kako ste samo brzo zaboravili na BJ2, zbog “mališe”. Samo pričate o njemu. Valjda se prvenče (u ozbiljnom muzikofilskom smislu) uvek najviše voli.
Nedopustivo[emoji3].

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... a ''ne, ne, prijatelju moj'' :D  ... ove MOJE su direktno sa izvora, a ne preko tamo neke Blgarie ... a tanoj kuj će mi, pa to danas ima svaka šuša :P ... pun (mi je) vorum tih tanoja i pass-ova :laugh1tooht:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, vladd said:

Smes naravno :D 

Samo jos da nabavis neki piton kabal za napajanje i promenis osigurac u tom napajanju, oni tamo u pakardu turaju obicne :) 

Kabal do napajanja ću odmah da napravim, ma za osigurač nisam nešto siguran, teško je otvoriti to napajanje. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

34 minutes ago, ebe said:

Smes da se hvalis, ali je druga slika cista provokacija. :grino:

Sinoć stiglo, sve radi samo neće ASIO i KS da radi sa Album Player, samo WASAPI, u stvari Player pokazuje da radi ali zvuka nema. Mislim da je to neki problem sa WIN10, nijesam stručan, instaliraću novi universal driver sa asio4all da vidim dal je to rešenje. Nažalost, izgleda da  mora WIN10 za ovu mašinu, najverovatnije nema drajvera za 7 i 8. Moram još da proučim koje sve Win aktivnosti treba da pogasim i treba da odradim firmware upgrade za WaveIO, imam odavno al me mrzelo da se igram dok ne dođe pravi PC, od laptopa nema vajde.

Kabal je polovan, ali radi dosta bolje od mojih DIY pokušaja koje nisam objavljivao da se ne uznemirava javnost.:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 hours ago, NIXIE said:

Jel smem da se pohvalim?

PC je samo za muziku, HP8300 Elite ultra slim - i5-3470s, 8gb DDR3 1600, 500gb HDD, napajanje HP 240W (duplo veće od originalnog), WiFi naknadno instaliran, WIN10

20180712_193850.jpg

20180713_071406.jpg

Donosim ti HP5740 kao podrsku za igranjac...ostavi na njemu win ili baci na njega neki Linux npr.neku audiophilsku verziju pa upravljaj sa androida iz fotelje, a ovaj novopridosli PC koristi kao storage.

Bice nesto i oko ovog zelenog :lol:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...