Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

On 6/23/2018 at 10:50 PM, Zen Mod said:

stigli neki fancy delici za naruceni par Babelfish J2 monoblokaca

 

 

WP_20180623_22_23_19_Pro.jpg

 

 

Jel moze link ako nije top secret place, za odakle naruciti ovakve Nippon kondenzatore po povoljnoj ceni.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 6/27/2018 at 3:58 PM, djmilicic said:

Pitanje: Ako se M limovi okrenu svi u istu stranu (onda na srednjoj nozi imaju procep oko 0,4 mm) da li se mogu koristiti za priguznicu?

NAravno da mogu, ali uz sitno ogranicenje. Energija se akumulira u procepu, a procep je solidno mali, pa se ne moze racunati na preveliku bezbednost od zasicenja takvog jezgra, drugacije receno, vrlo je mali "headroom"  pri maksimalnoj struji.

Tako da prakticno moras da pazis na zasicenje jezgra, a onda se kompromisno zapitas, zasto bih smanjivao induktivnost procepom koji mi ne daje dovoljno "strujnog konfora", a recimo, korisnija je veca induktivnost za filtriranje nekih riplova...

Pa na kraju krajeva probas ovako ili onako, sta ti je za koju namenu pogodnije...i odaberes po zelji :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 hours ago, vinko said:

Jel moze link ako nije top secret place, za odakle naruciti ovakve Nippon kondenzatore po povoljnoj ceni.

nabavljeni najprivatnije moguce - neki stari štek , tako da stvarno ne mogu pomoci

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

15 hours ago, Woland said:

južni, Ivailov tok

Na taj sam i mislio. :)

Dobar je Ivailo. Jeste da ponekad zna da uleti i sa neispravnom lampom, al' s obzirom na (uglavnom) povoljne cene, ništa strašno. Tebi će svakako ZM to proveriti, pa nemaš zašto da brineš.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Beli said:

Na taj sam i mislio. :)

Dobar je Ivailo. Jeste da ponekad zna da uleti i sa neispravnom lampom, al' s obzirom na (uglavnom) povoljne cene, ništa strašno. Tebi će svakako ZM to proveriti, pa nemaš zašto da brineš.

ma, čim je on samoinicijativno poslao jednu viška nije siguran ni da li one 4 rade :D

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sjajan je radisa Ivailo.

Mogu da ga zamislim kako iz neke kutije vadi lampe, 4 za Wolanda a dve da se oglae uparene, ops, pade jedna, neka ide i ova peta, da se oslobodi kutija. :D 

Za lampe je povoljan, ali mi je jednom zacepio cenu za neke kondove, bio je skuplji od Amerika.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...