Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

5b281cf4c3ff6_2018-06-1822_57_59.thumb.jpg.622cecb98c06b734fab2efa959c1c928.jpg

NOS. Dobih na poklon od druga, ostalo od teče pokojnog. Set je bio tečina rezerva za magnetofon Grundig TK-42, koji takođe dobih. Ispravan. 

Cosmos ne može da se okoristi o njih, al' Revox G36 će se, ako se vrati sa reanimacije, obradovati ovim ECC81 (doduše treba mu 4 komada).

Usput, kakva je funkcija/uloga ovih EF86?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 hours ago, Doktor said:

Zahvaljujuci drugaru sa foruma, prvo je bila potraga . . .  pa oglas u sekciji - trazim . . .  nadjeno, te uzeto jos pre mesec dana . . .  stize krajem meseca . . .  :)

 

DSC_0326.JPG

welcome to the club kad obezbedis iglu za nju :)...imaju jedan specifican smek,ako si se upecao,nema ti spasa :) :)..msm kod mene V15/5 i V15/3 u dnevnoj upotrebi,ostale ne hajam vise :):)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

28 minutes ago, paja959 said:

welcome to the club kad obezbedis iglu za nju :)...imaju jedan specifican smek,ako si se upecao,nema ti spasa :) :)..msm kod mene V15/5 i V15/3 u dnevnoj upotrebi,ostale ne hajam vise :):)

Bejah ja u tom klubu kao "omladinac". Kada bolje razmislim, ja se nikada nisam ispisao iz tog kluba. :D

Nego, nekako kako nam godine života idu, vraćamo se starim ljubavima, a ima i nekih koje su još uvek na wanted listi.

 Nastavljam tim zacrtanim pravcem vintage MM zvučnica, jer me još uvek prijatno iznenade, uživam u njihovim čarima.

Pričasmo za iglu već. Da ne reklamiram ovdašnjeg dilera, sreća je da je ima ovde u Bgd, kontakt napravljen, igla čeka "telo" svoje da prihaja. :roll1:

Što se tiče "pecanja", ja sam se definitivno "otrovao" sa Grace F-9/E, a ovo je praktično samo nastavak ovog našeg hobija, drugim rečima, nema nama hard core vinildžijama penzije ono bar što se tiče novih naslova na vinilima, a ni novih zvučnica, RIAA, SUT-ova.

 

DSC_0325.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 hours ago, djmilicic said:

6N8S Novosibirsk i 6N6P-gold grid Novosibirsk  spremne za EL34. Ova "debela" čeka i oktal podnožje.

 

 

cevke.jpg

ako si kupio od njega, cene su mu velike.

kod Ivaila su i jedna i druga po 5e.

da znas.

trebao si da se konsultujes samnom.

jbg.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije problem, bio sam vremenski ogranicen. Moj pokretni instrument za merenje (cerka) ide u nedelju za Banja Luku a Ivailo je u sredu u onoj kafani. Trebace i rezerva posto ova greje ko one EL34.

A isplatilo se. Ima manje pojacanje ali meksi zvuk i vise basa od ecc88 - mada ecc ima vise detalja i prostora. Izgleda ima ono - veca cev - veci zvuk. Cekam podnozje za onu oktal i nju da probam. Priblizavam se onom mom zamisljenom idealu svetleceg ojacavaleca.

Hvala

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prekjuče slušah neke (bezvezne) Tannoy Lokwood (aktivni, sa nekim idiotskim ampovima-umesto Pass, bruka), “nekim” Lenco 75 (plint i neki umetak za plint nenormalan jer može da se udara po njemu i ništa mu mislim gramofonu ne smeta), nekom ručketinom od 14” koja se ne oslanja niđe kao u nekom je magnetnom polju, (skoro pa kao.[mention=665]Woland[/mention] - ov budući [emoji3]).

Kako je to sviralo, ja ono sto [mention=52]Doktor[/mention] nosi ne bih ni vadio iz auta; poneo bih sa sve autom.

Naravno ništa nije savrseno pa ni to sto slusah. Zamislite da neđe pročitah Pass, ne bih pogodio vrata da iziđem [emoji3].

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 23.6.2018 at 10:50 PM, Zen Mod said:

stigli neki fancy delici za naruceni par Babelfish J2 monoblokaca

 

 

WP_20180623_22_23_19_Pro.jpg

WP_20180623_22_24_38_Pro.jpg

WP_20180623_22_25_31_Pro.jpg

au sve furuteh, kolko to košta - jel više nego samo pojačalce?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...