Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

3 minutes ago, vladd said:

Uu, niski udarci kolezi :) 

ma jok - on je kriv, navukao me, da ga nisam čuo kod mene, ne bi mi palo na pamet da nabavljam tjuner :)

4 minutes ago, Srecko said:

Nije fer. Pa pustite i nas da imamo nešto “najbolje” emoji5.png.

poznajući našeg Doktora znam da on ima najbolje: ono što mu najviše prija :) a ja njemu zavidim, osim na pločama (kvalitetu i kvantitetu), barem još i na onoj Grace zvučnici koja svira maestralno.. :)

9 minutes ago, vladd said:

tajni red A-76... :D 

axa, ko Dječaci iz Pavlove Ulice, Zen je poglavica, on ima dva komata :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Necu da vas hvalim, sve znate is sami, ali je taj tjuner posebno dobra igracka. Od ulaza do izlaza, i sve usput..

Cak i neki noviji modeli, iako besniji po izgledu, opremi i sjaju, imaju neke "falinke", tanusne opampove u izlazu(za ono vreme fini, ali realno ispod nivoa, 4558-9), pa zvuk moze da bude usrednjen na prosek...primetno i nagluvima..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znaci moram i ja u kupovinu po Revox. Ta vam je sekta bas ekskluzivna (ko da ste rotary club) imajući u vidu cenu pristupa-ulaznice [emoji5]. Ali za biti u takvom, probranom društvu: Zen 2 komata, [mention=52]Doktor[/mention] , [mention=665]Woland[/mention] ; i nije puno [emoji5].

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 6/12/2018 at 11:36 PM, vladd said:

Danas cera preuzela

Vladd, cestitam, odlican auto. I moj sestric pazario isti, isli do Rijeke (HR) i nazad neki dan. Jako lepo ide, cak sam i ja uspeo da se smestim napred bez problema. Od opreme, nema sta nema. Za grad i manju porodicu, idealan.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moram da priznam da je i mene u nekim detaljima zacudio. I kako ide, 90ks na 900 kg, koliko prostora u kabini ima, i da su bili medju retkima na sajmu koji ne daju popust, velika kao navala u evropi...

A ja jos od samuraja, obozavam suzuki kutijice.  :)   

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 minutes ago, zek said:

....a audiofilska šustikla za Na i ISPOD uređaja, bez konkurencije.....:rofl:

Morao sam da stavim, imaju i drugi na forumu, video sam, što ja da budem najgori.B)

Ali sad bez zezanja, taj SMSL B1 svira neverovatno za 60 dolara. Treba čuti da bi se poverovalo. Samo mora telefon ili bilo šta drugo kao izvor zvuka da ima Bluetooth 4.0, inače ne valja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...