Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

5 minutes ago, Zen Mod said:

U Vrbasu , eno priprema reklamne fotke

. . . 

edit: to je samo deo onoga sto je odn'o ..........

 

Pa fino . . .  hoce covek da proba . . . da poredi 1 na 1 . . . moze se to kada se ima komada 2 do 3 :)

Nego, kazes . . .  to je samo deo sto je odn'o . . . :o

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

31 minutes ago, Woland said:

Doktorov Revox je u istim uslovima nešto malo bolji :)

de330fa8d4218e7d3c3489fb3e504b18.jpg

nemo se cuditi,negde bejahu jos herojska doba za tunere,kod drugara Marantz ST510 (ili ST530),spoljna krovna antena,rotirajuci sistem na daljinski (Stolle),mali Marantz se naduvao ko  zabac,signal sve 5 na njemu,doneli neki zli momci revdzu 760,prikljucili ga,jacina signala ista stanica,antena nepomerena,svega 2 od 5 mogucih..sonicno se sve prebacilo u neku ne drugu,nego trecu dimenziju :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Canton Karat M 60    .... new gadget .....svirka, za respect, u paru sa Sugdenom a48 mkIII sve na svom mestu, malo sam se bojao tog njegovog alum/magnezijum tvitera, dosta sam citao i iskustva ljudi su onako, sarena, ali kod mene radi odlicno, nema prstanja visokih frekvencija, treba vremena d asve legne, ali prvi utisci su odlicni, bas tj niske frekvencije idu dosta duboko, nema muljaze,  zvucnik dobro reaguje na promenu zvucnickog kabela tako da se moze prilagoditi , naravno nije to istaspektakularno ali se oseti promena kablaze.Posebna radost u zvuku se postize kada poteram ove dve starine od cd plejera - Philips 104 i Grunding 35 (modifikovan, ne lici na fabricku verziju), bass tek tu proradi kako treba, precizan i tacan.

Graphic3.jpg

Graphic2jpg.jpg

Graphic1.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^ treće oko se otvara a britak, razarajući pogled pišten passtannoyevac stiče tek kad se istakne posle metanja 4 do 8 petnaeskinja u OB cvetnog dizajna [emoji4]

 

orijentacija je da ne bi ulazila voda u elektroniku antene..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...