Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

1 minute ago, Doktor said:

Javljaj ako bude jos koji par Chartwell-a ( gde li se samo snabdevas ? :) ).

Nazalost nisu kod mene završili, kupio drugar na buvljaku za kikiriki pa smo testirali kod mene. Iskreno ja bi ih odmah prodao jer za pola para koliko se za njih traži mogu kupiti opasne zvuje a resto za more :siroma:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, John Coltrane said:

Nazalost nisu kod mene završili, kupio drugar na buvljaku za kikiriki pa smo testirali kod mene. Iskreno ja bi ih odmah prodao jer za pola para koliko se za njih traži mogu kupiti opasne zvuje a resto za more :siroma:

Gratz za drugara. :punk:

Dodatno 15 Ohm-ski komadi sto je tek za respect, a i raritetno na ovim prostorima.

Tebi zelim da izbunaris na buvljaku ono bar jos 2-3 para ovakijeh, pa ce biti i za more, a i za planinu. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala Dok :)!

Nekako mi mučno da idem rano, kad se preprodavci tuku ispred kombija,

generalno vrhunske sprave su retke na samoj pijaci, neko u međuvremenu skine, a to što dođe pokupe ranoranioci :sarcastic_hand: osim kad ne znaju šta je 

što će reći da su 90% uređaja u oglasima sa buviša naših i inih pa me čude cene koje prodavci lupaju pritom je od tih 90% 80% sa nekom manom za njih je mint ono što je palo sa prvog sprata itd..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

25 minutes ago, vladd said:

Si vido kakva tajanstvenost. :) 

A sad sredjivanje i lickanje dzigerica. Tu mogu da se izrode glavobilje..

nema glavobilje

koliko se vidi nisu dirana rezonantna kola , iiz iskustva znam da ne driftuju sa decenijama rada

dakle - fizicki poso - ciscenje izduvavanje ciscenje pranje izduvavanje , zamena elektrolita u napajanju i eventualno sitne boranije u istom , zamena celog jednog ili dva elektrilta/tantala u ostaloj lepetronici, premost izlaznih trimera, zamena strujnog gnezda u IEC,zamena sijalica ,montaza standardnog antenskog konektora

 

sve u svemu pos'o divota

 

a i ako treba kalibracija , imamo Majstor Goshu - poseduje i instrumentarij i znanje

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...