Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Nemoj misliti sa je prevelika razlika između remonta ploča i kave aparata ? :) . To je  također  kemijski  postupak sam je razlika da se kod kave aparata dela dekalfikacija ( jedvasam napisal ) ;) , a kod  ploča je za nijansu složenije , tipa ima masnoče dima' i sve što se u mediju tipa zrak može naći ? . No ? Obzirom da smo smi ekološki navudreni  vise ne čistim aparate solnom kiselinom  (kaj je brže) neg  sa limunskom  kiselinom ( kaj je sporije ) ? . tako i Ti  nemoj  ovu tekućinu od pranja ploča  ispuštat u kanalizaciju jer buš shebal Švedski  vodovodni sustav ? :):):)  NHF . Ono  od napred Ti je ventil  za ispuštanje  tekućine ? :)  i kam z njom ? --- sory ?  Stvarno  koje kakvi aktivisti više ne znaju kak bi se izdrkavaki ?  " priča o  audiofilskim  kabelima "  ? :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, Woland said:

axa :good:

Probaću možda i taj sa upredenim žicama oko teflonske cevke, imam dosta žice, 3x10m. Za sada ću da probam jedan, najprostiji, pa ako taj prvi nije bolji od onih mojih postojećih teflonskih intekonekta, odmah odustajem.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...