Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Ma ljudi, da znate koliko je tek meni zao [emoji20]   ..... fin je to motoric i ima sve sto treba .... i kad djavolji rogovi izrastu ili kad se penzioner probudi :wub:
ti si ga bre imao na pola dana, svi smo tako mislili :) sad ližemo rane :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 4/1/2018 at 10:42 PM, ninja said:

Hebiga, morao sam ga odmah i prodati, kažu, nikad ne kupuj 1g aprila :)

"Ovo je savršena žena koja mi se ne sviđa " ? U smislu do bu tu održaval i zadovoljaval  ?  .Al  brate mili ima sve kaj motor točak mora imat . Danas kad se malo vozim , skoro ništa ! uviđavam da nam KOMOCIJA  ugrožava dizajn .  ( jope ja o lijepoti ) . Oču reč  u odnosu na  konstataciju u prvoj rečenici  blago rečeno meni je ružan ! ? :)  Viš kak se to da nježno reći ! :)  :):)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

23 hours ago, black coffe said:

"Ovo je savršena žena koja mi se ne sviđa " ? U smislu do bu tu održaval i zadovoljaval  ?  .Al  brate mili ima sve kaj motor točak mora imat . Danas kad se malo vozim , skoro ništa ! uviđavam da nam KOMOCIJA  ugrožava dizajn .  ( jope ja o lijepoti ) . Oču reč  u odnosu na  konstataciju u prvoj rečenici  blago rečeno meni je ružan ! ? :)  Viš kak se to da nježno reći ! :)  :):)

Da nebi bilo greške u komunikaciji ? BMW je prekrasan !. Nadoheban sa ukusom i potrebnim dodatcima . Kak bi rekli "decentno" . NHF na predhodni komentar ? , al znaš da mi motorosti . čak i uvjetno rashohovani  navek imamo svoje mišljenje ' - tipa ja bi i to bolje :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 minutes ago, vladd said:

Neizdrz....

Prekrseno obecanje sebi, bogu, narodu...i sada ce da spava u nekom budzaku.... :) 

 

Ne dozvoli to. Ti si na potezu. :)

Hint - neke fine vintage kutije ( zašto da ne isto Hitachi iz tog vremena ? ) i eto muzike za sve pare.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam dobijene HS 310, koje ce taman da cucnu sa maleckim(glomazne kutije, alu membrane, a snaga malena), preslabe su za Hitachi liniju(takodje dobijenu, od bivseg hifiste koji je hteo da to pobaca), ali treba dosta rada na njima, premotao sam jedan visokotonac, sredio skretnicu po drugacijoj ideji...

Ubijam vreme dok cekam komponente iz inostranije..

Fali prostor..ipak je ovo treci risiver..

HS 310.jpg

 

MAda je predlog bolji, vise vintage :) 

Verovatno ce se ici u tom smeru, ali dobre vintage nije lako naci u Srbiji..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...