Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Xa,konacno  se i ovo cudo udomilo,A&R Cambridge Arcam Alpha integralac,samo treba da ga pokupim od drugara,koji je predao oglas za njega posto oce da ga se resi, 3 sistema mu vala previse :lol:,svojevremeno ga ja nagovarao da nadje jedan,posto sam se secao iz nekih mremorijskih jedinica da je pasje dobro svirao u sistemu Linn LP12/Ittok/Linn K5 (AT95?),Arcam Alpha,Heybrokk HB1..taman fino,za drugi planiranim sistem koji je bi trebao da radi za rasterecenje glavnog,da svira dzabalesku "ruski ducan" kupljene fajlove ;)..kapice za vrcenje,nesto najodvartnije sto sam dosad video u zivotu,pasta za zube,sampon zatvarac je space shuttle nasparm ovih sto se nalaze na njemu..sa phono karticom !

:wub:

 

AA.jpg

AA 2.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 1/21/2018 at 9:44 PM, Zen Mod said:

kao sto rekoh onomad ....... postoje 3 iteracije 8'' Iskri , sve sa istom membranom i korpom ;

- gumeno vesanje , keramika magnet , 10W/4R

-papirno vesanje izjedna sa membranom , manji AlNiCo magnet , 5W/8R

-papirno vesanje izjedna sa membranom , veci AlNiCo magnet , 5W/8R

Da li si kojim slučajem poredio gepove u različitim iteracijama. Kontam da su isti kod svih.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nisam ih brate rastavljao , srecom ........ ali su kvalitativno i opsegom poprilicno blizu

naravno da keramika ima , zahvaljujuci i gumi , najbolji bas , ali svejedno ih greota akati za bass duty (Gyurgyevak mama) , tako da ne igra ulogu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...