Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Odlicna sprava, konacno da se pojave ozbiljni instrumenti po pristojnim cenama. Da se vise okanemo industrijskog i preskupog Flukca, koji u toj klasi tacnosti kosta preko 600 evra.

A ne planira se padanje instrumenta sa 3m i rad po pljusku ili kiselim isparenjima...:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

47 minutes ago, Beli said:

Šteta što se PC5000a ne može više nigde nabaviti.

Nema, sami sebi iskopali jamu. Za 120 evra sprava vredna nekoliko stotina.:)

Ja sam birkao da je dobar za ono sto mi treba za po stolu, i za brza i solidna merenja, narocito malih dc strujica, sa primesama ac komponenti, zato i pokazuje 10uA ac strujnih suski sa slobodnim kablicima.

Za jaca merenja ima spravica za koriscenje od 6,5 cifara, ali one nisu bas za preveliko tumbanje , niti mi za zonu tekuce i audio zabave treba nesto bolje.

Ebeov brymen je za stepenik-dva bolji, ozbiljniji, sa definisanim Burdenovim naponom, mozda bi za te malostrujne potrebe 869 bio interesantniji sa greskom 0,5%, ali...treba stati i ne preterivati bas, takvo merenje zahteva i izolovane uslove, definisane smetnje....i kada vec nema potrebe i kada je instrument vec natprosecan, i za skromne novce:)

Takav bi mi verovatno bio u nekoj opciji lakog preterivanja, da nema ovih "stolnjaka" na raspolaganju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...