Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

@vladd nemam ja uopšte problema sa tvojim i ostalih stručnjaka mišljenjem. Kako ja vidim, problem je ovdje ne razumjevanje i pisana komunikacija. Uvijek bude odlično kad se sretnemo i sve nesuglasice se ili srede ili predju preko njih dok je na forumu na nož sve. Očito da život nije baš milosrdan pa to još i podebljava nesuglasice.

Mnogo puta sam se našao u sobi sa poznanicima, prijateljima i skroz nepoznatim gdje smo zajedno slušali pa isprobavali, em kablove, em uređaje i neke tweekove i imali dijametralno različita mišljenja i shvatanja promjena.

Mnogi su uvereni da čuju i onda svako stručno opovrgavanje shvataju kao napad na svoju ličnost. A i u tome im je i hoby.

Za priznanje samom sebi treba visoki nivo poznavanja samog sebe i ignoracije uticaja okoline.

A na kraju, svi mi slušamo samo sa svojim ušima pa se više ne obazirem na šta i kako drugi čuju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 hours ago, sir Oliver said:

Kažu da je sex dobar za održavanje linije isto kao fizičko vežbanje. Kako može 2 minuta i 15 sekundi vežbanja svaka 3 meseca da te dovede u fit formu?

Znas sta kaze Lala,,prosle godine jednom sad sve redje,, a brzo dodje Bozic.:happy64:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...