Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

19 hours ago, Doktor said:

Nesto sto ne ide uz standardnu opremu sa Quad 33 i Quad 303, ali je itekako korisno, potrebno.

Sada samo off/on volume pot na pream-u i pale/gase se oba uredjaja uz samo jedan strujni kabl. :)

Takodje, jedan "krsteni" 4 PIN - 4 PIN kabl za audio konekciju na relaciji preamp/amp.

@paja959 - Thnx.

 

 

 

qc1.jpg

qc3.jpg

 

trosio to u zdravlju i sreci...:thumbup::BeerMugCheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo stiglo, mislio sam da nece ni stici kolko je zakasnilo. Mada, necu moci da pipam lemilicu pre jula zbog porodicnih obaveza, prelazim u stan a tamo prvo treba srediti parket, kreciti, ormane, kauce...ali ipak ova igracka je tu:

IMAG0892-1280x720.jpg

IMAG0893-1024x1820.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja ću ih probati kako rade uparene sa Alfama ... prvo ću da ih prikačim na TDA7297, a kasnije možda i napravim neko lampaško pojačalce od par vati za njih ... eventualno uz to još i neki (super)visokotonac, ali ništa fensi, ionako ću ih rezati jako visoko, tako da i neće biti neke razlike u odnosu na neke mnogo skup(lj)e ... a za koju godinu ih ionako neću ni čuti kad, i dal' rade.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 minutes ago, Woland said:

znam šta je, al neću da kažem Kuzmoizdajniče :D

 

pojma nemam sta je :D,al proizvodi SVNackog majstora,su isto takvi proizvodi,ko i svaki drugi iz ovre branse,segmenta,mogu da budu 2D4,ili da se bira nesto drugo,sto odgavara mozda potencijalnom korisniku/vlasniku vise,prvenstveno mislim na ove njegove proizvode sto lice na kukte/expres lonce :loleverybody:..ovdasnji njegov dealer koristi Roksan Xerxes/Artemiz u svom kucnom sistemu,sa EMT TSD 15..nista fancy iz danasnje gramofonisticke/MC ponude..bruka ziva,bljak -_-:lol:

 

Kuzmaizdajnik:haha:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...