Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Naletelo jos stosta toga . . .  ali me stra' da fotkam . . . . ima ovde puritanaca koje nervira kada ti se vidi sistem na slici ili bolje receno kada cesto slikas svoj audio sistem u kome svakodnevno uzivas. :)

Jbga, mislim da mi je uspeo snimak ovako "iz ruke". 

Prosto ne smem ( jos uvek ) da turim u temu " Trenutno na gramofonu" . . . :msn-rofl:

 

Btw, Grozni ispljuva ovaj LP samo tako. Te Oscar na zalasku, te salonsko-tezgaroska svirka . . . . a ja ovaj LP jurio k'o sumanut ono bas zbog nekih davnih vremena kada smo ovo slusali kao jednu od test ploca ( msm ono kada Ray Brown shapuce u puz od kontrabasa, pa Thipgenove metlice, pa . . . :) )

op.jpg

Zaljucak : 100 ljudi, 100 cudi . . . . 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja obozavam Oskara Petersona, koliko vidim ovaj album nije reizdanje a ako je tako onda je odlicno jer je reizdanje jako loseg kvaliteta tj gore je od stranih izdanja jer je neko po svaku cenu hteo da se igra dugmicima kod reizdanja.

Cestitam na nabavci 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

22 hours ago, Doktor said:

Naletelo jos stosta toga . . .  ali me stra' da fotkam . . . . ima ovde puritanaca koje nervira kada ti se vidi sistem na slici ili bolje receno kada cesto slikas svoj audio sistem u kome svakodnevno uzivas. :)

Jbga, mislim da mi je uspeo snimak ovako "iz ruke". 

Prosto ne smem ( jos uvek ) da turim u temu " Trenutno na gramofonu" . . . :msn-rofl:

 

Btw, Grozni ispljuva ovaj LP samo tako. Te Oscar na zalasku, te salonsko-tezgaroska svirka . . . . a ja ovaj LP jurio k'o sumanut ono bas zbog nekih davnih vremena kada smo ovo slusali kao jednu od test ploca ( msm ono kada Ray Brown shapuce u puz od kontrabasa, pa Thipgenove metlice, pa . . . :) )

op.jpg

Zaljucak : 100 ljudi, 100 cudi . . . . 

Meni je ovo jedna od omiljenijih ploča.

Potvrđujem da je jako dobro snimljeno...

WP_20170131_002.jpg

WP_20170131_003.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...