Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Grau, uzmi ovo

http://www.kupujemprodajem.com/JVC-AX-400-Dynamic-Super-A-40557285-oglas.htm?filter_id=20531

http://www.kupujemprodajem.com/JVC-AX-400-41015778-oglas.htm

Odlično pojačalo, ima MM i MC ulaze, 4 Senkena u izlazu, pristojan trafo. Meni je još žao što sam ga prodao. Samo se promene kondovi i očiste senzori input selektora.

 

 

PS kako beše prezime da pošaljem WYSE u Molerovu?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zalutaste li vi mozda , sa nekog drugog foruma ?

:rofl:

 

ovaj preporucuje pojacalo u koje se mora uloziti 150+E , da bude prijateljska cena za rad , a i onda moze samo simpaticno da radi - konfekcija je konfekcija

ovaj preporucuje cudeso sa ekvilajzerom

 

mslm stvarno ..... :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

previse sam ti pojacala i popravio i napravio da bih imao bilo kakvih iluzija o zvuku konfekcijski spakovanog

rekoh tisuću puta - uzmi semu bilo koje konfekcije , napravi kako Bog zapoveda , svirace 3 puta bolje od originala

pogledaj bilo koji fabricki amp - trasu signala , sve trci napredd nazad popreko vamo tamo , kroz 43 preklopnika i prekidaca

ako to svira , onda sam se ja zajebao i postujem u pogresnoj temi

upit je bio , kako kontam , u moru konfekcije naci nesto sto se bar malo izdvaja .......... a taj JVC se sigurno ne izdvaja , bar po mojim kriterijumima

mada , ono, kad malo bolje razmislim - i jesam se zajebao sto ista napisah ...... posle pominjanja sinergije

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, prophet said:

Probaj da nadjes nesto ovako, mozda te sreca posluzi:

http://www.thevintageknob.org/sony-TA-5650.html

 

na to sam prvo ciljao ali ne vide ovde nikad nista od VFET serije u uporabivom stanju. bio je neki kovinac ili vrscanin koji je prodavao preimenovani sony u wega sa izmenjenim izlaznim stepenom u neki vulgaris sa niskim tranzistorima jer su originale ubile killer diode.

inace je ova diskusija pristojna nasta lici ona na fifiju, tamo se proucava osetljivost tabletta od 84db kao da su pegla za pogon a ne relativno jednostavan zvucnik ciji je jedini problem sto je preterano iskren prema onome sto turis u njega. shit in, shit out.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, grau said:

 

na to sam prvo ciljao ali ne vide ovde nikad nista od VFET serije u uporabivom stanju. bio je neki kovinac ili vrscanin koji je prodavao preimenovani sony u wega sa izmenjenim izlaznim stepenom u neki vulgaris sa niskim tranzistorima jer su originale ubile killer diode.

inace je ova diskusija pristojna nasta lici ona na fifiju, tamo se proucava osetljivost tabletta od 84db kao da su pegla za pogon a ne relativno jednostavan zvucnik ciji je jedini problem sto je preterano iskren prema onome sto turis u njega. shit in, shit out.

Ima(o)  jedan naš kolega, sa odrađenim servisom. Nažalost nisam stigao da ga čujem. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 minutes ago, ninja said:

Ja sam samo promjenio microSD i dalje nisam ni trazio ni probavao. Volio bih da je malo veci ali se to ne moze modovati :)

 

 

usput - promenom SD sa 4 na 32 - koliko se povecala brzina ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...