Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

2 hours ago, crni said:

biti siromašan i koristiti tako skupe sprave, to baš i ne ide

Nije reč o ceni sprave. Reč je o tome da sve ostalo, kao što je vreme koje treba tome posvetiti košta. Naprosto ne možeš u nedelju popodne da skokneš do kineskog zida ili Taj Mahala da ga slikaš... A da za dobru fotku nije neophodno imati čak ni skupu aparaturu, fakat. K-S1 koji sam ovde bio oglasio i kasnije čak i prodao je bio aparat od 300 evra a i dalje tvrdim da može sa njim da se naprave slike da ti oduzmu dah... Ali pošto ja više volim da imam i neke druge opcije koje nudi ovaj drugi aparat koji imam, odluka je pala da se onaj proda a ovaj zadrži...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Slucajno odoh na stranicu br. 1 ove teme :) Sve se vrti oko slika. A sto se zenski tice,  ste videli onu lepoticu na belom konju? (Necu da kacim sliku- potrazite sami) Svaka cast fotografu na uzdrzanosti :)

Baj the vej, ima jos novopridoslih skalamerija kod mene. Stigli tda 7297 chipovi. A i ovo kucam sa novog mobilnog, HTC One A9...

Slike kasnije, ako stignem...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

42 minutes ago, Woland said:

ću da pazim.. mogao sam i nešto lakše da izaberem za prvi švajseraj :)

Ako je prvi svajseraj, redovno izvestavaj o svim koracima. Mi cemo pomoci koliko mozemo.

Slikaj pre nego sto pustis u pogon, da bacimo pogled  na lemove.

Moze to i neko od nas da ti sklopi ali to nije cilj, bolje je da sam udjes u problematiku.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...