Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

1 hour ago, Zen Mod said:

da poradim na zatvaranju i ove teme ?

 

oli neko cita signature omiljenog mu Administratora ?

Zašto admini i na ovom i na drugom forumu imaju attitude kao kelneri koji žure na noćni prevoz pa treskaju i prevrću stolice i sklanjaju pepeljare ;)

Ako vas toliko smara da vodite forume pa brate nemojte da se patite & trošite struju na server... Malo entuzijazma vam ne bi škodilo... anedajbože da odložite pendrek, uključite se i pokrenete neke zanimljive teme...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Grone, druze moj, ti Kef-ovi su dobri zvucnici.

ali su mnogo, mnogo daleko od Spendora.

ako si mislio da ih poredis sa BC1.

a ako si mozda mislio na BC3 monstrume, sa njima

neme poredjenja, sto se Kef-a tice. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, sax.hifi said:

Grone, druze moj, ti Kef-ovi su dobri zvucnici.

ali su mnogo, mnogo daleko od Spendora.

ako si mislio da ih poredis sa BC1.

a ako si mozda mislio na BC3 monstrume, sa njima

neme poredjenja, sto se Kef-a tice. 

Doso jos nesto drugo ma video si kamion pun je bio...

to moram kod tebe osveziti...DSC_0018.JPG

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E a golf 2? :) 

Licno ne volim engleze i sve sto je u njihovoj magli. Pa makar bili i dobri zvucnici.

Nego su iskoristili strucnu rupu u SAD, pa su se izgurali na dobre audio pozicije. Svaki krsteni i pismeni inzenjer u Amerikama je 60-70-ih radio za NASU, i proizvodio nacionalni primat.

Kada su se lavovi okrenuli drugom poslu, situacija je promenjena.

Stvarno ne znam tajnu Spensera i najdraze mu Doroti, kako je jedan tehnicar dobio resurs da pravi robu za BBC, i samim tim pobere slavu.

A klasican zvucnik se moze skockati, sa puno, mnogo ili jezivo mnogo truda...sada bar to nije misterija...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sa ovim zezalicama još nisam počeo da se igram. Njih sam uzeo radi druge priče i nikakve veze nemaju sa slušanjem muzike. Ima tu PAM8403 / 3Wx2, OEP20W / 20W mono i LM386.

Probao sam TPA3116 i mogu samo da kažem da radi. Obzirom na zvučnike, prostor za slušanje i moj sluh ne bih donosio bilo kakvu ocjenu. Jako je malo pa ću pokušati da ga prošvercam na sljedeći FAK da ga uporede i ocjene kompetentni audiofili. Ja sam namjeravao da ga koristim za slušanje sa PC-a i to sigurno zadovoljava. Za tu svrhu, moram naći neke manje zvučnike, pa ću opet vidjeti kako s njima zvuči.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cini mi se da je sloj boje dosta tanak, pa se bojim da ce sitna ogrebotina da ga je oguli, lak je ipak malo tvrdji i deblji.

Zeznuo sam se jer nisam rekao da mi u stampariji lakiraju, ovako iz ruke ko zna kako bi ispalo. 

Verovatno cu ostaviti kako jeste pa kad se izgrebe ide novo krecenje :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...