Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Za Wolanda;Moji saljivi komentari su iz Cajkanoviceve kulturologije,tako da cesto koristim taj recnik onda kad zelim da se salim u vezi audio magije.Za godine,svi mi imamo 50 i vise godina tako da je ujedno nesto u cemu si se pronasao bilo prvo na moj racun.Za sve ostale,svi ovde su sa nekim blizi ili dalji,imaju neki interes,a i licno se vole ili mrze.Sve smo vec videli.Sale je majstor koji dosta zna i kojeg postujem i druzimo se i privatno,blizu smo .

Za Anubisa,naravno da je Alah veliki,isto kao i Bog,to si mogao da se uveris sa Sirijancima,koji su bili i skolovana i slobodoumna nacija,dok im se ovo nije desilo.

Posto na svetu ima 2500 religija,meni su price o veri sasvim po strani.Za clanove naseg foruma sa Kosova imam sve najlepse da kazem,mislim na kompletan personaliti.Cak i kad krenu na put da cuju nesto novo,1000km u oba pravca je za postovanje.

Ja sam pravio jednu posetu letos,koja je podstaknuta radoznaloscu,ali i stalnim putovanjima tamo ovamo sa kraja na kraj bivse SFRJ.Uvek je razlog ovaj nas zajednicki hobi.

Za Anubisove Orise ne stoji moja prica o povredi,nego su povod bile teske membrane,naspram laganih sto je trenutno predmet mog interesovanja.

Da li nesto prodajem ili ne,to je nebitno,svi povremeno resavaju svoje viskove prodajom i to je nesto najnormalnije.

Ja na forumu nikad nista nisam prodao,i ovde ne postoji takva osoba koja ce da iznese zalbu na mene.

Ovde sam forum pocastio nekim svojim muzickim trendovima,jer majstor nisam,pa ko voli neka skida sa neta ,a ko ne voli ne mora.

Sve je jednostavno.Peckao sam ljubitelje Tannoy-a i drugih sasvim razlicitih kategorija zvucnika,ne bi li se napravila kvalitetna rasprava.Babe i zabe nisu uporedive,tako da ne stoji tvrdnja da sam hteo da se sprdam sa tudjim ljubimcima.

Znaci slobodno se opustite jer da ovde ima nekog interesa ili komercijale vec bi se konkurentske firme poubijale po kucama.

To sto se Sale pohvali da je dobio na poklon duvan i da mu je prijatno ,nije u redu  da ga dirate,to je vec zlobno jer ne postoji taj sleper duvana zbog koga bi se taj nas drug prodao.Da je tako radio,mozda bi imao neki ovlasceni servis ili zastupnistvo.

Wolande, mi se licno ne poznajemo,i ne smatram da sam licno trebao pred svima da se intimiziram sa nepoznatim covekom.Znaci protumacio sam da si zeljan traceva,sto verovatno i nisi,ali tako je to insistiranje izgledalo.

Nadam se da smo demistifikovali neke situacije sa foruma.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

30 minutes ago, grau said:

jel su na s..... ne vidim tacno sta pise....?:wacko:

Spendor,da se ne mucis,to je jedna veoma profinjena engleska marka,i bolje se cuje od svega sto ja nemam.Orise bih voleo da cujem,ali su prilike retke,verujem da je to uz gramofon nesto interesantno,do odlicno,ali takodje nesavrseno.Fali mu onaj Spendorov zvuk.:):):)

Izvini za salu ali ne mogu da odolim,ako toga nema nema nicega.Sve sto sam imao branio sam dok ga ne izgustiram,tako da se ni na jednu tudju izjavu necu naljutiti,jer je tek to trulo.

P.S.  Nisam ja onaj Sa KP koji prodaje Spendore,ja cu moje posle ovako dobre reklame prodati na Diy forumu,kao i sve ostalo.:)

0-02-05-9a9c04460f9aa1fedf0a10ef5da694581a16a91d9e687430f8eee2230287f7b3_full.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

25 minutes ago, ninja said:

Hebalo vas ovo forumsko ratovanje . . . :(

btw: Da prijavim,  uzeo sam par tabli stiropora da napravim balkonski bunker za odbranu kiselog kupusa od skandinavske klime :) 

Pravo zboriš!

Ne znam kako je kod tebe u Gete, ja u mom mestu imam samoposlugu u kojoj kupujem kiseli kupus ( vakumiran u kesi sa rasolom) uvoz iz Bosne, čvarci uvoz iz Hrvateske (odlični)  i što šta drugo našta smo navikli. A sve to zato što je vlasnik Turčin i ima puno stranaca koji to konzumiraju i kupuju. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Zen Mod said:

ja kiselim kupus u fabrickim Tannoy kutijama

 

:smesna:

Ja kiselim zenu sa Tannoy kutijama :haha:

 

btw: Njena prijateljica,  zena moga prijatelja,  nedavno kod nas upita,  sto me svi zezaju za velike zvucnike kad i nisu toliki :)

Hint,  moje kutije imaju fine crne,  skoro pa neprozirne mrezice,  fino drvo a na njima stoje manji aktivni zvucnici :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...