Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

1 hour ago, Woland said:

kurtoni za ploče.. dok prijehaju iz USA cena im dramatično poraste sa 9 centi na 40 dinara :(


 


 

Te kurtone za ploče (bar one spoljne u koje ide omot) treba se organizujemo, nađemo nekog ko radi najlon kese, oštancamo pun kombi i izdelimo. Jbt, ko da ih prave od ne znam čega :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^

Pa i prave ih. :)

One najbolje, samim tim i jedne od najskupljih se prave od pirinca.

Tvoja ideja sa obicnim polivinil kesama podrazumeva da se pod obavezno u gramofonskom setu ima i par antistatik rukavica.

Ili, ako korisnik ima elemente mazohizma, pa voli kada ga malo-malo pecne elektricitiet onda i ne treba.

Druga je stvar sto to sve ovde dok stigne i ocarini se kosta koliko kosta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

offtopic:

da li ima neko od gramofondžija dobrog/pouzdanog dilera/špeditera za donošenje vinila iz Španije?

poštarina ubija i na sitno i na krupno a ima dosta dobrih naslova na discogs-u kojima je jedina mana cena poštarine :( 

Wolly, šibni i meni link Poljaka. Da li ima kod njega i unutrašnjih gaća za ploče? 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

evega: http://www.ebay.com/itm/100-pcs-12-Plastic-Vinyl-Record-SLEEVES-COVERS-LP-Outer-Best-PRICE-QUALITY-/252529372889?hash=item3acbec6ed9:g:CNEAAOSwYIhWj5q3

ne vidi se da je Poljak, ali shipping je manji nego što piše, a ima i Make Offer, pa se cenjkaj :) ali, bolje je da sačekaš da mi stignu da vidim kakvi su.. nema unutrašnje.. diskeeper je skup zbog poštarine - uporediv sa Pinball Wizzardovim innerima koji su dostupni u BG i sasvim su OK.. menščini samo na sajtu, zatvorili radnju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

stigao večeras 300VA trafo na Siemensovom M-jezgru za Babuškin visoki napon, overkill kalkulisan po pitanju induktiviteta i struja, plus tri izvoda primara (220, 225, 230V) i četiri izvoda sekundara za fine kinky igrarije sa podešavanjem vrednosti anodnog napona.

stigle i tri prigušnice u istom duhu.

me happy :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...