Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

31 minutes ago, Zflazar said:

old-school za početak školske godine :)

media-share-0-02-01-148df389c6a0a48b3afec962989f70cedb68aaab5f42c9fec46fd42271c4d488-Picture.jpg

Odlicna dva naslova.

Jos i bolji pijanisti. O Arturu ne bih pisao, jer je opste poznat, ali Anne Fisher je bila izuzetna pijanistinja i expert za Betovenove i Mozart-e koncerte i sonate.

Takodje, primecujem na slici da se radi o izdanju Heliodor-a za koje mnogi ne znaju da je to prakticno jedna od "linija" Deutsche Grammophon diskografske kuce.

Kasnije se iz Heliodor-a razvio daleko poznatiji Polydor koji kod nas diskofila za rock ima jedno posebno mesto sto se tice kvaliteta snimljenog materijala, tj. prezentacije istog, sa vinil medije. Apsurdno je to da je Polydor nastao kao "jeftinija" vinil linija od izvornog Heliodor-a.

O muzickim delima ne bih, jer su sva tri ultra poznata.

Sve u svemu, @Zflazar, odlicna dva old-school vinila za pocetak skolske godine. Jos par ovakvih naslova i eto jedan novi, mali, ali probrani "kupleraj". :)

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jeste R3, ali sutra ulazi u sluzbeni racunar, mesto crknutog HD-a. Bilo je ili da uzmem neki vrteci TB, ili ovo, i kada sam video da nemam vise od 100GB kojecega(nema filmova i triple x.:)), odlucim se za SSD. I to 120GB, ali mi zapadne da je ovaj samo par hiljada(i malo preko) skuplji za duplo veci kapacitet...pa ...da se ustedi.. :) 

Bice munja, koliko sam vec probao(cita fajle kao da ga nema, preko usb-a), ali sam racunar je malo bajat(4 god star) za neki benchmark. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...