Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Vidje muzicara a svi nesto srmotljivo pricaju.Znaci imamao sviraca ce pravimo Diy band.Eto i ja malo svirio davno.Grupa se zvala Zivot je lep.Prasili rock ,evergreen,tamburasku i narodnu muziku.Svirali po kafanama ,hotelima ,morima itd.Snimili tamburasku plocu Aj ne volem te a bend se zvao Mokas /Mokrinske kafanske svecanosti/ skracenica. Bilo nas je 12 u orkestru sa 2 saxofona i jednim klarinetom. Kuci po nekad rasterivam komsije a bogami i ukucane kad ukljucim malo Diy pravljenog VOXA AC15 i NEKOG JEFTINOG Roostera malo prebudzenog,a bas i nisam neki svirac samo drnjocem:pivo:Ajd ziveli svirci.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

26 minutes ago, D i g i t a L said:

gJIbbTC.jpg

a40ZtU0.jpg

YAquwRE.jpg

 

Lepo akersko gnjezdo.

Dell ki sheker,no kako kucash na tu "propetu" trastaturu poshto imam istu i to sam propinjalo napred bacio.

Fora je sto sam nekako navikao da mi tako stoje ruke. Kada sam je uzeo probao sam bez i nekako mi sa tim spojlerom bilo bolje. Sta ga znam? Sad bez tog cuda ne znam da kucam na njoj :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On August 15, 2016 at 8:38 PM, Alex said:

Imao sam tu Lure Maniu, kupio bio za bucova i smuđa, ali nije to to, brzo sam je prodao. Lep štap, ali previše mekan za moj ukus. Sada je na njenom mestu SG Bushwhacker 10-40, e to toplo preporučujem, košta malo više, a bruka od štapa.

 

pao brancin od skoro kilo na lure maniu, ne zalim se....:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I onda mu je to propalo pa je ponovio licitaciju a ja sam ponudio istu cenu kao i ti na prvoj + poštanske troškove i javio se odmah da pristaje.

Sačekao je da se vratim da transferujem kintu pošto nema paypal.

Video sam tvoju ponudu na prvoj licitaciji i nisam učestvovao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisu čašćene uši neg drugi deo tela... ...drugari obezbedili za rođendan, neko im šapno šta i razmak mojih sedalnih kostiju zbog veličine ;)

SQ Lab 621 Soft, anatomsko sedište. Meko ko duša, sa udubljenjima i "stepenikom" da smanji pritisak na određene delove tela. Posle nekih 5 iteracija, da pogodim položaj i nagib, mislim da se moja guza zaljubila.

IMG_20160829_183856.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima u lokalu (probike.rs ili jankovic company), još je jeftinije neg na izvoru.

Stolica za merenje sedalnih kostiju ima u planetbike u hotelu Jugoslavija ;) Trenutno imaju i fino sniženje na neke Selle Royal modela sedišta, a ima i Brooks da se malo pare oči.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, ManicP said:

Nisu čašćene uši neg drugi deo tela... ...drugari obezbedili za rođendan, neko im šapno šta i razmak mojih sedalnih kostiju zbog veličine ;)

SQ Lab 621 Soft, anatomsko sedište. Meko ko duša, sa udubljenjima i "stepenikom" da smanji pritisak na određene delove tela. Posle nekih 5 iteracija, da pogodim položaj i nagib, mislim da se moja guza zaljubila.

IMG_20160829_183856.jpg

Fuck, moram i ja da pazarim ovakvo sedlo, danas sam prešao 14km,na nekom uskom i tvrdom nazovi sedištu i kukam i bogoradam ceo dan...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...