Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

On 5/21/2016 at 8:12 PM, skrstic said:

Ako vam kažem da mi sviri pojačalo od 70 dinara i da se napaja sa telefonskog punjača koji je ako se sećam 3 ili 4 eura jer ne mogu da nađem gde mi je ono od 100 dinara... Ludilo tek sledi. Uzeo sam da napravil ćaletu za puštanje muzike mali USB ugradni plejer koji pored mp3 pusta i wav i flac, ima radio i daljinski za sve to i košta oko 6 dolara\eura. Ludilu nema kraja. 

Evo ga  http://www.ebay.com/itm/181989312460?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

I to malo parce nicega svira da ne verujes. :respect:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ima nekoliko unapređenja. Prije svega ima standardan gain, više nema onog neugodnog šuma ako izgubi sinhronizaciju već škljocaju releji, ima mogućnost izbora nekakvih filtera što nisam puno isprobavao. Podržava sve poznate formate. Kvalitativno zvuk je možda bolji od starog ali razlike su uglavnom nebitne. Ovo je sada kompletan ultra DAC, bez mane.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

DjK KSA50 u verovatno nekoj mini varijanti bez ccs-a...u pozajmici na slusanju.20160524_194558-1.jpg

Kad se malo progreje svira za neverovati...jedan od najboljih ampova koje sam cuo. 

Manje detalja nego f5, ali mnogo milozvucniji i baca ogromnu zvucnu sliku. Bas napucan, mocan...

Mozda je vreme da se pravi novi amp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 hours ago, revox said:

thanx..me happy kao sto sam rekao jos ranije sa F9E,126//3+SME III,ne zulja me nista da bih sad isao u neku promenu na tom frontu uz maximalan respect i dalje za G707..imao 126/707 par godina,i bio sam u sustini zadovoljan i sa tom kombinacijom isto..bila fina tema oko toga na fififorumu oko toga upgrade sa 126/707,kuda,gde sta kada me je vukao jos neki upgraditis..bilo pa prosao i taj upgrade,i u sustini bilo ono gdje si bio,sta si radio,u sustini nista..jedinu prednost za G707 vs SME III bih dao u slucaju da poludim,pa krenem ponovo stopama MCisanja,al ovo je otprilike tako da ce to dabidne ponovo eventualno,kad na vrbi budu rodile banane :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Standardni jako stari WE step-up trafoi. Balansirani ulazi i izlazi. Prenosni odnos oko 1:7.5 u balansiranom modu.

Ali moze da sa poveze i sa paralelnim primarima i serijskim sekundarima pa je onda prenosni odnos oko 1:15.

Imam i neke izmerene vrednosti poslacu ako treba.

Sta ja znam... Koristio sam ih kao preamp kao 1:7.5 sam koristio ove step-up trafoe.

Povezao sam konkretno ovo sto je na slikama u vecem prenosnom odnosu i imam utisak da vrlo solidno to radi?

Ono sto sam ja primetio, je da u skoro svakoj kombinaciji, ovi trafoi izdvajaju i afirmisu onaj pocetak, jezgro tona.

Ne bass koji im je isto OK, nego, ne znam kako da objasnim, fundament.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

19 hours ago, mamlaz said:

Opako izgleda, ima li neka slička od inside?

Nemam slika iznutrica, ali generalno nije ništa specijalno - jedan trafo, grec kondovi, pločice. 

Izrada klasična na nivou DJK sprava...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 5/24/2016 at 4:58 PM, Doktor said:

Koristio je u zdravlju i veselju. 

Eve i mojeg "penkala"  . . . . :)

Bravo za novi SUT. :thumbsup:

Samo da pitam - da li je "penkalo" samo baterijsja lampa?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...