Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Gledam po netu,Philips je za Karlsona isporucivao drajvere pod imenom Norelco,verovatno za ove manje modele.Radi na 8 oma ,kazu 97db,Jos ne mogu da ih odvrnem,ali od drugog vata na lampama krece muzika.Tek sutra mogu da pravim zurku.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gledam po netu,Philips je za Karlsona isporucivao drajvere pod imenom Norelco,verovatno za ove manje modele.Radi na 8 oma ,kazu 97db,Jos ne mogu da ih odvrnem,ali od drugog vata na lampama krece muzika.Tek sutra mogu da pravim zurku.

To je ime za zapadno tržište.

Za sad sam postavio da se hvalim,to je vise promotivnog tipa,ali ja sam prva zedj,pa posle predajem zajednici.

Oglas ti je na KP, ali sve jedno odustaću, mislio sam da je K15.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To je ime za zapadno tržište.

Oglas ti je na KP, ali sve jedno odustaću, mislio sam da je K15.

Naravno da je na KP,postavio sam da ga pokazem,i da se malo pravim vazan.Imam dosta mojih drugara koji vole ove stvari.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lepo, lepo  :thumbsup:  Jesi ga ovde pazario ili mozda od preko? Jel' bio u losem stanju i za sitne novce pa mu trebao ozbiljniji servis ili kalibracija / fejslift? I ja se nesto neckam da prisvojim jednog. Gled'o bih talase al' nemam para za more...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mislio sam da se nikad nece   pojaviti u forumu,ali evo ipak na moju radost,nisam vvise usamljen ,samo sto cini mi se ja imam veci model ali svejedno legenda zivi jos kad bih uspeo da nacem odlivak Karlson za hornu ali naravno orginalan to bi bila kompletna prica naravno nikad se ne zna pozdrav za sve ljubitelje KARLSONA

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mislio sam da se nikad nece   pojaviti u forumu,ali evo ipak na moju radost,nisam vvise usamljen ,samo sto cini mi se ja imam veci model ali svejedno legenda zivi jos kad bih uspeo da nacem odlivak Karlson za hornu ali naravno orginalan to bi bila kompletna prica naravno nikad se ne zna pozdrav za sve ljubitelje KARLSONA

Nikad se ne zna,ja sam svojevremeno postavio i temu ovde,sem nekih usamljenih primera samogradnje nije se niko javio,ipak je to davno proslo vreme i ovakvih zvucnika je bilo veoma malo ,tako da je pravo cudo da ih je neko od negde iskopao.A kakav je vas primerak,jel imate neku sliku?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kliko beše 2A3 SET u vatima? 

Sve je to zbog igranja. Ozbiljnost nema tu šta da traži. 70 dinara je 2x3W. Da 70, nije greška. Kako da ne kupim pa makar 1 sat se samo igrao. 

 

2x3W za 70 dinara je upravo za to namenjeno, za zabavu. Porediti pojačalo koje najverovatnije radi u A klasi u SE modu (pa bila to lampa ili trandža) i ovo (šta god da je) u najmanju ruku je neprimereno, da ne kažem neozbiljno... Ali ne znači da ne treba probati, samo, ne treba ništa posebno očekivati. ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedino što očekujem je da se ne opečem lemilicom. Što se tiče poređnja nemam predrasude, 1 euro ili 1 milion bole me briga. Ono što mi se sviđa je bitno. Na kraju ja sam doživotni neozbiljni početnik i ništa više.

stock-photo-beautiful-woman-repair-soldeNemoj ovako da drzis lemilicu
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...