Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

  • 3 nedelje kasnije...

Poklon od ženine koleginice :rolleyes:, doduše malo sam i odradio.

Kako sam ih slikao, tako su 30ak god stajali u polici. Slušana klasika na "leru".

SA-5300, sve krči osim mrežnog prekidača. Ljutih 2X10W.

TX-5300 probao samo "na prst". Cajger se klati kad nađe stanicu.

 

Na mogu da nađem servisno uputstvo sa đemom za pojačalo. Ima za 6300, 5200 al ovo jok.

Ako neko ima ili zna gde ima.... :drinks:

 

 

 

post-1687-0-54824400-1407740916_thumb.jppost-1687-0-10770600-1407740950_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mater im englesku, al znaju da naprave spravu kad oćedu :)

Jedina mana do sada je povremena buka od ventilatora, ali rešićemo i to...

I koliko to wata, interesuje me zbog dimenzionisanja velicine hladnjaka i ventilatora.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

od svih bolesti u audiofila nalazim da je najgora hrčkanje glava. prosta logika kaže da ako bi se suzdržao i kupio jednu umesto tri, po ceni te tri zajedno, dobio bi vrhunskiji rezultat. ali svako od nas postavi granicu tipa ne dam više od XXX evra za glavu a onda kupi nekoliko komada umesto da kupi jednu za XXXX.

 

da ne ispadne da zvocam na tudj racun, trenutno u stanu imam glave od 1200, 500 i 120e a siguran sam da bi ispao pametniji da sam kupio jednu od 1820e, ali bi onda jaukao da je to skuuuupo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

od svih bolesti u audiofila nalazim da je najgora hrčkanje glava. prosta logika kaže da ako bi se suzdržao i kupio jednu umesto tri, po ceni te tri zajedno, dobio bi vrhunskiji rezultat. ali svako od nas postavi granicu tipa ne dam više od XXX evra za glavu a onda kupi nekoliko komada umesto da kupi jednu za XXXX.

 

da ne ispadne da zvocam na tudj racun, trenutno u stanu imam glave od 1200, 500 i 120e a siguran sam da bi ispao pametniji da sam kupio jednu od 1820e, ali bi onda jaukao da je to skuuuupo.

 

 

ovako monologisanje i ja uradim nekad,pa se sve zavrsi kako se sve zavrsi.."i tri losa ubise M....."

 

kolko ono bese imao gramofona?

 

:lol:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja nisam ni izbliza toliko uložio, ali se definitivno slažem da se rukovodimo pretpostavkom da nam je xxx neki limit para pa posle završimo sa celom kolekcijom vrednom xxxx... što opet potvrđuje onu staru da je pretpostavka majka svih zajeba... Kod mene je na sreću kolekcija skromna i većina korištenih me je koštala ili malo ili ništa a nove, pa nove su nove sve dok ih ne "razdevičim" i uvek nekako kontam da vrede nešto, tj da ih mogu prodati ili zameniti za nešto drugo što će isto tako stajati i čekati... nešto... Jedina, valjda, nazovi vrednost ili prednost kolekcije jeftinijih je u sticanju ličnih utisaka i zadovoljštine u slušanju raznoraznih zvučnica... Da li je to dobro ili nije, ko će ga znati...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

u present tensu (ima): 6

 

:ph34r:

 

:D ..salu na stranu,da si sve pare skupio na gomilu,i uzeo jednu vrtilicu,nije sigurno da bi dobio neku koja te zadovoljava sa svim parametrima,sa kojim te zadovoljavaju sad ovih 6,pojedinacno..bilo bi nesto sedmo,to je sigurno.. :loleverybody:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

moja žena je xxxx kategorija... ali, dobro je to, ne menjam ženu, menjam ženin auto od xxx za noviji ženin auto xxxx... i zadovoljavam svoju potrebu da potrošim novac koji tek treba da smislim kako ću da zaradim... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...