Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Da zahvalim još jednom Anubisu što je omogućio da do ovoga uopšte dođe.

 

Special thanks to Luka koji je uložio svoje znanje i trud da se ovo napravi kvalitetno i lepo :)

 

:yes3:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

O'š stići da nabaviš i neku 15ku bass,,,

 

Javlja mi se da će dobro raditi i sa 12-icom  :wink2: 

 

 

Dobri lavori, Zvu! :thumbup:

 

Otkud su? 

 

Iz Novog Sada, friške :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Iz Novog Sada, friške :)

 

 

Znači gotove su! Bravo! Nisam vidio promjenu u temi gdje se Luka ponudio za izradu prema Anubisovim primjercima., pa sam mislio da su neke druge.

 

Kapa dolje, Lukaluka! :clap:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Onda...? Koja bi tema bila prikladna da pokazemo svoj interes? :)

 

Bilo koja, otvorena u podforumu Zvučnici sa slikom kupljenih delova za samogradnju i napravljenih kutija gde samo još horne fale da bi bilo komplet :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U novu :wink2:Ako ovaj dijajarnik koji se sprema bude u vreme koje će mi odgovarati, videćeš i sam :D

 

Razmišljam se napraviti kutiju od ambalažne iverice za potrebe DIYfesta tek da ne brinem ako nabijem ćošak kutije u zid ili tako nešto.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Zahvaljujem kolegi @Machinori-ju na probi i testiranju/poredjenju ovog cd transporta sa Cambridge Audio CD3 koje je koriscen do sada u mom sistemu kao transport  ( CDM-1 Mk II mehanizam).

DAC je Audial - The Model DAC. http://www.audialonline.com/html/archive/model/

Shigaraki clone cd transport superioran u odnosu na CD3 tako da je neplanirano, ali opravdano postao novopridosla "skalamerija" u mojem audio sistemu.

 

Izrada samog uredjaja je odlicna ! :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ljubomoran sam :)Čestitam :)

Hvala.

I ti si imao veliku zaslugu za sve ovo. :wink2:

Nakon citanja tvojih postova posle kupovine amp-a od @Machinori-ja i tvog iskrenog zadovoljstva i pohvala nisam dugo razmisljao. Kontaktirao sam Vladu, sve smo se brzo i lako dogovorili ! Veliko Thnx  za Vladu.

Da nisam jos pre 3 god. uzeo The Model DAC od Pedje Rogica sigurno bih uzeo i DAC od @Machinorija. Ovom prilikom, zahvaljujem se i Pedji na savetima i pozitivnim komentarima i preporukama za kolegu @Machinori.-ja. :thumbsup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo tako ! Vrhunski delovi unutra, ispostovan projekat "do koske", sjajna sama kutija.

Posebno sam odusevljen sto cd medije "rade" sa starim,dobrim Sicomin cd matom http://www.tnt-audio.com/sorgenti/sicomine.html. :shinymj5:

 

Merko sam ga ja bas zbog toga, ali posto nemam mnogo CD- onda je bilo suvisno...bar za sad.

 

Pozdrav,

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...