Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Ma nije bitno ko je pravio, iskomentarisao sam dimenzije vodova, develi, odvojeni sa masnim tackama za lemljenje. Nece biti koda lemis u prostoru velicine unutrasnjosti dupeta (ovo sam vec negde napisao :) ). Komotno moze da se lemi na na tehniskom obrazovanju u 5. razredu ako taj predmet jos uvek postoji.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jel ovo imaš 2 ogrebotine na vodovima ili samo tako liči?

 

 

Hvala na upozorenju! Pogledao sam pločicu i stvarno se vide te dvije crte/sjene. Vodovi su fercinkovani, pa im površina nije savršeno glatka, ali nije ogrebotina i nema prekida voda. :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imas Jelco12 na hifi4all za 4500 dkk. Doduse, meni se cini da se i nova moze naciza slicnu sumuEvo i nova u UK.http://www.ebay.co.uk/itm/12-INCH-JELCO-SA-750LB-TONE-ARM-NEW-BOXED-RRP-600-NEW-/181107697348?pt=UK_AudioTVElectronics_HomeAudioHiFi_Turntables&hash=item2a2adc26c4

 

hvala ali ako budem isao na jelco iscimacu se za hong kong, tako je $650 sa dodatnim kontrategom, to je 500e. neko ce vec doneti...

 

 

Hochesh moju 3009 S2 Improved? Samo dodji i pokupi. Jes' da je 9", ali mozesh kasnije uraditi i konverziju u 12".

 

hvala ali mi improved bas nikako ne odgovara jer treba da nosi glavu od 32g - samo obicna bi dosla u obzir

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

post-436-0-57395400-1367504010_thumb.jpgpost-436-0-29702400-1367504038_thumb.jpgpost-436-0-15253500-1367504062_thumb.jpgpost-436-0-70057200-1367504094_thumb.jpg

 

Nabavio kutiju unutarnjih dimenzija: 360 x 350 x x63 mm.

 

Najvjerojatnije će dobiti drvene bočne i prednju stranicu i poklopac od aluminija. Moguće da ću napraviti i limene pregrade da odvojim trafo i napajanje od svega, te da odvojim LDR od topline lampi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nešto nisam siguran u tačnost sprave ali poslužiti će, makar komparativno :shinymj5:

 

Mi veoma sličnu spravu koristimo kod nas da se meri temperatura komada u peći (gde direktan pristup pipalicom nije nikako moguć) i ako se dve crvene tačke na merenom objektu poklope, tačnost je 99.99% ako postoji razmak, tačnost merenja opada. Da, kod našeg uređaja ima dva snopa kao oni laserski pointeri... crveni...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

do jaja to izgleda. kada bi imao sobu viska za lepo dizajnirane staritete, nudio bih otkup.

 

nego ovo:

 

Postavljena slika

 

 

kakav je car jean hiriga. nijedan tranzistorski amp ne prilazi na pljucomet onome sto je ovaj genije napravio pre 30 godina. ovo ubija kako radi. Passov F3 - kao i cela ergela, od F5 do Babela -  u odnosu na L'Audiophile 20w Classe A zvuci kao da muziku reprodukujes preko pisace masine umesto finog instrumenta.

 

nemam oridjidji slike pri ruci ali cu uraditi kad me ne bude mrzelo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Podseća na Sonabe, trebalo bi da su Alnico drajveri unutra.

Negde sam procitao da je bas Tandberg,zvuk je krajnje neobican,i posle navikavanja moze da se slusa ceo dan,i uopste nije nametljiv.Meni je trebalo malo da ih ukapiram,jer je ton sve vreme diskretan,a u stvari mi se samo tako cinilo jer verovatno nedostaje buka,pa sam stalno pojacavao:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

do jaja to izgleda. kada bi imao sobu viska za lepo dizajnirane staritete, nudio bih otkup.

 

nego ovo:

.......

 

 

kakav je car jean hiriga. nijedan tranzistorski amp ne prilazi na pljucomet onome sto je ovaj genije napravio pre 30 godina. ovo ubija kako radi. Passov F3 - kao i cela ergela, od F5 do Babela -  u odnosu na L'Audiophile 20w Classe A zvuci kao da muziku reprodukujes preko pisace masine umesto finog instrumenta.

 

nemam oridjidji slike pri ruci ali cu uraditi kad me ne bude mrzelo.

 

 

Grau , ne gadjaj se :hihihihi: ........ ne zarad Passova , nego zarad nekih drugih stvari koje nisu tako ni poznate .......

 

svi ti sto pomenu , ukljucujuci i Hiragu , ni pripiskiti ne mogu ovome ........ a to je samo jedan od nekoliko : Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...