Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

@paja959

Sjajno za ovaj prelep par  Sansui-a ! :oke:

Poslusaj, preslusaj, uporedi AU 717 sa AU719, pa onda podeli zakljucke sa nama.

Uzivaj u slusanju ! :guitarplayer:

 

thanx..manje vise su tu dosta dobro opisali "sonicne karakteristike" i jednog i drugog:

 

http://www.audiokarma.org/forums/showthread.php?t=301148

 

 

u tehnicki deo ne ulazim,vrlo kratko i jednostavno,barem na osnovu prvih utisaka jos :717 ima jedan puniji,meksi bas,ali elementarnije pristupa muzici,prema nekima to je na limitu vec grubosti,dok je 719-ka malo povucenija generalno,sa manjim vatrometom no kod 717-ke,razradjenijim donjim spektrom,"kolicinski manje" u donjem segmentu no 717,sve u svemu cini se malo suzdrzanija 719-ka,sa tim isto,blago "tube like" srednjotonskim podrucjem...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima ovdje jedan takav za 400€ 

 

Sala :-)

 daj link :)

 

Kad smo kod Sansui-a, bio i slušao ova 2 komada:

 

http://www.audiokarma.org/forums/showpost.php?p=6585989&postcount=1197

 

 

Izgled, izrada - zaista fenomenalno.

 

vidim ima i redovan zvucnik tamo za to..a ne ko neki  dugmici poredjani po zimskom kaputu..:) :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

uz postojecu AU 717-ku,da ne bude dosadno,sasvim slucajno,apsolutno neplanski,naleteh juce na divan par:AU 719+TU719 u jednoj second hand prodavnici u delu grada gde zalazim izuzetno retko..nesto sam se razmisljao,i odem ja danas po to i pokupim ih lepo.. :hot:

 

:wink2:  :guitarplayer:

Veoma lep komplet,svaka pohvala 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:rofl:

 

aj sad,danas sam dobio jednu privatnu poruku,aktere cemo izbrisati sa zzz, xxxx i yyyy-ima:

 

"pozdrav zzzz ucini mi nesto i bit cu ti zahvalan do kraja zivota  mene interesuje onaj sansui ba-5000 za 400e,akoto mozes nekako da mi odradis a ja da zavrsim sa pojacalima i najzad da samo slusam muziku.hvala ti unapred.pozdrav iz xxxxx od yyyy"

 

vrlo radi bih odradio BA5000 za 400,eura,prvo sebi,pa i ostalima,al ocito se desilo jos nekome  da nije pretrcao svaki red u tom famoznom postu..za dalje,moze li administracija nekako da ispravi sve ovo,da ne unosimo pometnju po internetu,prvo clanovima,+ostalima koji mozda traze podatak za BA 5000..s moje strane moze gumica da radi,u ime naroda??

 

yyyy je osoba vrlo korektna,koja je nasela (isto).. :)

 

thanx :whiteflag:  :respect:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

editovano ( mislim zadnji post by Ninja)

Ja se malo salio sa pajom, nisam ni predpostavio da ce drugi da se okliznu :-) Ali moze se naletiti kada ljuta zena (ovdje ne mislim na Zena) oglasi muzevljeve precious stvari sto ovaj put nije slucaj.Inace, ni kod babe nema za dzabe :-)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nemam nista da prijavim ali imam da pitam a ne znam gde (koristan odgovor bi vodio daljem pisaniju ovde)

 

da li neko ima kontakt sa likom iz novog sada koji je pre izvesnog vremena na KP prodavao SME 3012 u nekompletnom stanju? ako se dobro secam u pitanju je neki umetnik, vajar, slikar bem li ga tako nesto...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

editovano ( mislim zadnji post by Ninja)

 

thanx :)

 

@anubis:oli Pro-ject 12cc,za 400?(koja famozna cifra postade u zadnje vreme :wink2: )..na istom mestu gde su bili zamzuii,ima jedna,navodno je nova,ispostavilo se da ne moze da stane fizicki na neki gramofon za koji je bio kupljen?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne, hvala. mrzim project iz dna duse plus mi treba da ima headshell koji se skida.

Imas Jelco12 na hifi4all za 4500 dkk. Doduse, meni se cini da se i nova moze naciza slicnu sumuEvo i nova u UK.http://www.ebay.co.uk/itm/12-INCH-JELCO-SA-750LB-TONE-ARM-NEW-BOXED-RRP-600-NEW-/181107697348?pt=UK_AudioTVElectronics_HomeAudioHiFi_Turntables&hash=item2a2adc26c4
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...