Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

opet o meni govorite ............ :whistle2:

o tebi prohujalo sa vijorom da se napise, pa bi bilo malo, zvrndalo forumsko :acute: nego, kolko tannoy-a dajes za jedan siroti EV ? :shinymj5: (misi`m onaj 7mi...)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

o tebi prohujalo sa vijorom da se napise, pa bi bilo malo, zvrndalo forumsko :acute: nego, kolko tannoy-a dajes za jedan siroti EV ? :shinymj5:

Čuvaj ga, taman da napravimo centralni za 5.1 :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čuvaj ga, taman da napravimo centralni za 5.1 :sarcastic_hand:

Ma jok, bolje da uzme Tannoy-e za efekat zvučnike... savršeno će reprodukovati tutnjavu i lomljenje stakla, sredina koju nemaju ionako ide od napred..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sakupljam sekundarne sirovine, rasciscavam podrumi, prodajem stari tannoy-i, ...a skupljam amukulatori....

Ne ide to tako, moraš da nabaviš jednu hornu, pa na krov Seata i ondak da se vozamo po kraju... ...perje je isto dobar bizmis!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

evo slusam ih na malom NAD-u - govno mi se smrzlo sa prvim tonovima- otkidaju koliko se dobro čuju.Osmeh oko glave koji ne silazi- zabava prava- koren muzickog dogadjaja jeu naj-nizem opsegu iz koga pravi skale - bash je za uzivanje i slusanje muzike :buehehe:

Kad' će farbanje i promena driver-a... ?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bas lepo. Eto motivacije za nas ostale da pravimo velike zvucnike :) Nesto najblize, najlakse je onaj sirotinjski Zu...kako se bese zove...Miko, sad jos jednom preslusaj sve one trance stvari, pa da cujes sta si propustio :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jbte salomio me neki grip ...udaram rakiju spolja :buehehe:brate rodjeni slusam Jazz danas - ovo se tek od danas pocinje razsviravati (nije dugo sviralo) - neverovatno - svaki instrument ima prirodnu velicinu i mesto u prostorua vokali su tako stvarni da mislis da su ovde u sobi - propustio sami to da NAD uopste nije toliko lose pojacalo koliko sam imao lose zvucnikena ovo da a zakacis i vokmen ima da se cije do jaja :connie_nutzo:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...