Jump to content

Koji LED TV 40-42"?


Zare

Preporučeni Komentari

Pa i meni je za to najvise potreban jer sad gledam filmove uglavnom na lap topu i sa naocarima.

Ili sa projektorom. A tu je puno kablova i ostlih sitnica koje me nerviraju.

Ali najvise mi smeta sto ne vidim...

.

Ne bi samo da oneciscavam audio "sistem policu" dodatnim komponentama sa hrpom kablova.

...

jel moze neko da kaze nesto za ove modele gore koje sam naveo.

svi su u istom nekom cenovnom rangu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa i meni je za to najvise potreban jer sad gledam filmove uglavnom na lap topu i sa naocarima.

Ili sa projektorom. A tu je puno kablova i ostlih sitnica koje me nerviraju.

Ali najvise mi smeta sto ne vidim...

.

Ne bi samo da oneciscavam audio "sistem policu" dodatnim komponentama sa hrpom kablova.

...

jel moze neko da kaze nesto za ove modele gore koje sam naveo.

svi su u istom nekom cenovnom rangu.

Šta fali projektoru? 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kupi obican non-snart Tv. Ja sam uzeo Lg plazma 42" prosle nedelje. Posle kaci na njega sta hoces, Pc, laptop, android stick, tablet...ili pak samo Usb sa filmom. Razlog zbog kojeg sam uzeo plazmu je taj sto noviji (skoro pa svi) Lcd televizori imaju tzv. Imaju takozvani "smooth motion" efekat kojeg uglavnom ne mozes iskljuciti a rezultat je da film izgleda odvratno, kao da gledas rijaliti show :(. Plazma nema taj problem. Evo poslacu ti link pa pogledaj (samo da nadjem)...

http://www.cnet.com/news/what-is-the-soap-opera-effect/

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

imam ja neki mali LG smart (32LF650v sa T2) - pušta bre to sve (HD filmove prvenstveno), jal sa diska, jal sa mreže, radi fino, bez zamuckivanja.. imaš UTP, napojni i HDMI kabl iz D3 boxa.. bolji je računar + monitor, ali ovo uopšte nije loše

 

Pusta . Podesavao sam sestri ima ona i takodje je zadovoljna. Ali da mozes da snimis film, seriju , dokumentarac na hard pa to da pustis posle na PC - nece da moze. Cak ni na drugom TV-u  . Za tu namenu sam uzeo zver od setupboxa sa modifikovanim softverom i citacem kartica. 

 

http://amikostb.com/?q=products&sub=stb

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Pusta . Podesavao sam sestri ima ona i takodje je zadovoljna. Ali da mozes da snimis film, seriju , dokumentarac na hard pa to da pustis posle na PC - nece da moze. Cak ni na drugom TV-u  . Za tu namenu sam uzeo zver od setupboxa sa modifikovanim softverom i citacem kartica. 

 

http://amikostb.com/?q=products⊂=stb

 

šta to sa TV-a snimaš majketi? :D lepo skineš film sa rutrekera :)

 

 

Pa zar ne mogu da povezem racunar na non-smart TV preko hdmi kabla

i pustam filmove sa hard diska preko racunara koji mi sluzi za muziku?

 

može

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naravno da mozes ali kao sto rece - tada nema slusanja muzike.

Ne kapiram kupovinu TV-a ako nemas nameru da gledas kablovsku, pritom vec posedujes projektor.

Koji model TV-a da uzmes? Nemam pojma. Smart i 3D ti ne trebaju. Odaberi neki full HD. Sa kompom to su 2 kabla: naponski i hdmi. Ako hoces i kablovsku, tu vec ide vise kablova, minimum jos jedan antenski.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

taj smart mi je bio zanimljiv jedino iz razloga da ako ukucani hoce da gledaju nesto sa interneta - ne drkaju moj racunar za muziku...

A ako namestim projektor i platno na spustanje - vec vidim non-stop deciji bioskop...

...

Tako da cu ipak da uzmem neki obican tv i kao monitor za komp. kada radi kao TV nema potrebe da uljucujem sistem.

Surfovanje i internet ukidam na mom sistemu. lock i to je to.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 years later...

1) otkud tebi ideja da je popravka 120€

2) i vreme im da crknu. svi pazare tv i odma kače da se dive.

prva stvar koja se radi je postavka beklajta na max 75-80% umesto fabričkih 100%.

i odma traje mnogo duže od cenjenih 3-5 god

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...