Jump to content

Koji LED TV 40-42"?


Zare

Preporučeni Komentari

Koliko kosta taj paket + internet. Moram da vidim da li ovde na Karaburmi koja je pokrivena uglavnom sa icom ima uslova za prelazak na sbb

 

Ja to sve zajedno sa internetom plaćam negde oko 3.500 din mesečno. Ako nemaš tamo kablovski SBB, uvek imaš

opciju koja se zove Total TV. To ti je u osnovi sve isto, samo što signal dobijaš preko satelitske antene. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja to sve zajedno sa internetom plaćam negde oko 3.500 din mesečno. Ako nemaš tamo kablovski SBB, uvek imaš

opciju koja se zove Total TV. To ti je u osnovi sve isto, samo što signal dobijaš preko satelitske antene. 

 

Samo ptako nemogu dobiti net kao u paketu preko kablovske, zar ne . Imao sam nekad njihov onaj total tv receiver i tesko sranje od slike , jedino ako su sad i tu obnovili receivere sa hdmi . 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo ptako nemogu dobiti net kao u paketu preko kablovske, zar ne.

 

Koliko znam može.

 

...imao sam nekad njihov onaj total tv receiver i tesko sranje od slike , jedino ako su sad i tu obnovili receivere sa hdmi .

 

Naravno da ima HDMI, samo treba da uzmeš paket Full HD kanala (oko 20).

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 years later...

upravo samom sebi kupujem televizor.

sestra ima 42 incha i to je too big for me.

gledam evo sad kod nje sa 4,5 metra i oci ispadaju koliko je to veliko - kakva bre 2,5 metra za 42  :hot:

 

ili su ljudi coravi ili ja imam nadprosecan vid   :buehehe:

 

Untitled.png

mislim da su danasnje preporuke za razdaljunu totalno bezveze (kao cilj da se prodaju sto veci modeli) - i da je najrealnija RCA tabela

 

elem,  ili 32 ili 37 uzimam plafon LG  :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni se 32" na nekih 2-2.5m učinio s početka nenormalno velikim. Danas, ne bih mario da je 37". Možda čak i 40". Doduše, fizički ne stane ništa veće pa mi je što mi je.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

niz je bio: 37, 42, 50".. sad bih nekako, da mogu 65".. razdaljina se nije menjala..  ne postoji velik TV

Koristim kao monitor samsungov 4K TV  od 40" na oko 1m, kad sam kupovao uzeo sam ovaj najmanji 4k TV , da sada kupujem uzeo bih jos veci.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uzeo 50 i mala mi je dijagonala. 65 mi je kod nas bio bezobrazno skup a dobavljači iz mađarske nusu mogli toliki tv da donesu. Sledeći će biti 70 ili više. Nemam nameru još par godina da kupujem tv tako da 70 neće biti preveliko.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

srecan i na telefonu od 5 incha kad gledam film

 

Mi smo u periodu od 19 godina trošili 19" CRT. U jednom momentu sam shvatio da više ne vidim šta se dešava na ekranu. Smerio raspoloživi prostor između dva ormara, odmerio raspoloživa sredstva u buđelaru i eto tako... Veliki ekrani (42" i naviše) su za one koji imaju gde da ih smeste, čak se više ni ne može reći da su cenovno nedostupni. (pogotovo kad se usporede sa cenama telefona koji imaju minijaturne ekrane u poređenju sa TV ekranima...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...