Jump to content

DOGC


Ubledeli

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 7
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

leeeepo

 

par detalja :

- od toliko pasturine vise stete no koristi

-pripazi nozice tranzistora dok tako stoji ; ja plak'o par puta :rofl:

-nadam se da je drven poklopac malo razdvojen od hladnjaka - da ima promaje kroz box

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pasta je curela... pola godine

poklopac nije razdvojen al je prednja ploca odmaknuta za pola santima u patosu fali dva santima i pozadi je celom sirinom rupa pola santima tako da furi

@Aco pa hladnjak si video kad sam bio kod tebe.. :drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kul,vidjeh sliku bez,pa ipak da provjerim. jesi skontao kako da ga dodatno mehanicki ucvrstis? inace ne volim drvo na pojacalu ali ovo je bas izuzetak. ako imas dosta rupica na dnu kutije moglo bi se ovo pristojno hladiti,provjeri temperaturu unutrasnjosti nakon duzeg slusanja,sto niza temperatura to duzi vijek trajanja-imati na umu. zastita esp33?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

napravi si makar pajser zastitu na konektorima kutije. ne daj Boze nekog statickog elektriciteta na ulaznim konektorima (sto je veoma lako u kombinaciji vise izvora kao racunar,tv...) i progorjece ulazni fetovi,eto zla. postavi antiserijski vezane zener diode 3+V napona na ulazne konektore,malo ulaganje protiv mogucih velikih problema. imao sam taj slucaj,zastita me spasila a z-diode nikako da se sjetim kupiti :( pa da ih stavim na ulaz. pajser je po meni ok ako pojacalo nema TUMP pri ukljucenju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...