Jump to content

Gramofonska tema


grau.

Preporučeni Komentari

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovo valjda ne treba da preporucujem

SOFTADVICE.INFORMER.COM

 

MB-RULER.SOFTWARE.INFORMER.COM

Measure distances and angles on the screen and distances on a map.

 

ili

https://www.digimizer.com/

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

19 minutes ago, vladd said:

Ovo valjda ne treba da preporucujem

SOFTADVICE.INFORMER.COM

 

MB-RULER.SOFTWARE.INFORMER.COM

Measure distances and angles on the screen and distances on a map.

 

ili

https://www.digimizer.com/

 

kad god se mene tiče - ako se dvoumiš,ipak preporuči! :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Man who made £1.2m from fake vinyl records caught out by Clash fan

WWW.THEGUARDIAN.COM

Richard Hutter charged up to £35 for counterfeit albums by bands like the Beatles and Nirvana over six-year period

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 5 minuta, paja959 reče

Pozz.svima

 

ima li ko jos pristupa Vinyl Engine sajtu,za skidanje manual-a ?...ili neki drugi internet sajt,gde bi se moglo naci uputsvo za Lurne J1/SL5 ?

thanks :respect:

 

Nisam sad kod kuće. Javit ću se popodne kad dođem, pa pripremi linkove na ono što hoćeš skinuti.

Isto reci ako se u međuvremenu snađeš!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 3 časa, paja959 reče

Ako van ovog sto su prikacili @Doc i @aaa zmaju! nadjes jos sta...moze

@Doc/@aaazmaju:FalaVi:respect: 



Stigao sam doma, ali jedino što sam našao je ovo što je doktor već okačio tako da nikakve koristi od mene. :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 months later...
pre 36 minuta, paja959 reče

cijena,prava sitnica...19.000+42.200 funti

:o



Mogli su pokrenuti proizvodnu liniju i ulupati pare u to, pa onda distributeri u svakom selu i sto li vec ide s time. A mogli su i ovako, sloziti deset komada, prodati pet nekim seicima, bez zafrkancije sa proizvodnim procesima i distribucijama.
Drugih pet nakon pola godine poMuditi za pola love kao fol Demo primjerci i prodati tri od njih pet, pa za dvije godine prodati za pola love preostala dva "rabljena u mint stanju koje su dobili u nekoj zamjeni od stare musterije". :D 

EDIT: I onda za jos godinu dana ponuditi normalno precjenjen model za civile s dubokim dzepom kojima ce reci da je 90 posto tehnologije iz ovih state of the art modela ugradjeno u njihov uredjaj za samo 60 posto cijene premium proizvoda.
Zajebana stvar taj marketing. :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, zerowaf said:



Mogli su pokrenuti proizvodnu liniju i ulupati pare u to, pa onda distributeri u svakom selu i sto li vec ide s time. A mogli su i ovako, sloziti deset komada, prodati pet nekim seicima, bez zafrkancije sa proizvodnim procesima i distribucijama.
Drugih pet nakon pola godine poMuditi za pola love kao fol Demo primjerci i prodati tri od njih pet, pa za dvije godine prodati za pola love preostala dva "rabljena u mint stanju koje su dobili u nekoj zamjeni od stare musterije". :D 

EDIT: I onda za jos godinu dana ponuditi normalno precjenjen model za civile s dubokim dzepom kojima ce reci da je 90 posto tehnologije iz ovih state of the art modela ugradjeno u njihov uredjaj za samo 60 posto cijene premium proizvoda.
Zajebana stvar taj marketing. :D 

msm ,preterali su sa cenom,nek kaze ko sta hoce sa svim kiselim grozdjem ove planete ;)...zvucnica,potrosni matreijal...msm poznanik mi trosi DSW-2,to je bilo prije ovog zadnjeg eksplodiranja cena unutar ovog sporta nekih 7-8000 ojra,sa pripadajucim ekvalizerom/phonom,svira dobro,ne poricem,ali brte...B)

IMG_5083.JPG

IMG_5084.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

es, strojovodje - profesionalna deformacija da se osecaju za sve odgovorni

sram te bilo Zero, poskupili Nagra i Ortofon i Halcro!

a bas sam mislio da si kupim jedan Linn, a ti i tu podigao cene!

:smesna: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...