Jump to content

Gramofonska tema


grau.

Preporučeni Komentari

7 minutes ago, Doktor said:

 

Cemu ovakva prvo dijagnoza, a posle ovakva kvalifikacija ?

Da li si ti kompetentan da postavljas nekome dijagnozu paranoje ?

Da li si svestan koje si dve uvrede gore napisao ?

 

Odakle si ti video omalovazavanje?

Cinjenica je da bih odredjenu kolicinu foliranata koji su protutnjali forumom mogao da posmatram sa neke tehnicke visine, ali to ne da nisam radio nego mi nije ni na kraj pameti. Svako je jahac svoga konja...i pozer na svojoj bini.

Pride, posteno priznajem da je audio elektrika posebna specijalizacija u kojoj jos uvek UCIM ono sto me zanima(mada to ne treba da zlocesto da zavara, na prvu loptu), a propusteno pokusavam da nadoknadim, kakva crna arogancija ili omalovazavanje bi iznikli iz toga?

Cinjenica da imam fiksni stav prema promociji neznanja i fantazija nije nikakvo omalovazavanje. Iznesem drugacije misljenje i pogled. A to bi trebalo da bude zabranjeno da se neki ne uvrede...?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ninja

kad bi vas vise znalo gde je ovakvim postovima mesto , ja ne bih morao tamo ni da ih odvajam

sve sam go strucnjak .....

jbte , jel ovo DIYsocijalizacija.rs ili DIYaudio.rs?

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

msm , lock do sutra

mozda cu uz kafu imati volje da rascivijam sta gde da prebacim

a onda da vidim ko ce coveka da provede kroz postupak da se dodje do cifri

 

ZM

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • 4 nedelje kasnije...
  • 2 months later...

Gledao sam cene Garrard-a na britanskom ebay-u ... polovnjaci sa SME ili nekom dugom ruckom idu od 8,000 do 10K funja... a pre dve godine su motori kostali oko 2K pa sad vidi sta uradi ova opcija "pravimo novo za 23K".... pa za te pare ( 8-9K eu ) moze da se nadje restaurirani EMT 930 kod van Vilet-a jbt

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 minutes ago, neskor said:

cena polovnog Garrarda 401 (samo baza) je oko 800 EUR, 301 je malo skuplji i krece se oko 1200 EUR za krem verziju 2, dok siva hammer 301 verzija 1 kosta preko 2500 EUR

Neskore otisao na ebay.co.uk i sokirao se kad sam video one cifre koje napisah.... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 hours ago, Aoxomoxoa said:

Da li ovaj nas proizvod valja za pranje ploca?

http://ultrazvucnekadice.com/

ova vec verovatno da..kada je 30x15x15cm

http://ultrazvucnekadice.com/ultrazvucne-kade/6t

plocu ionako ne uranjas celu....

pitanje da li je frekvencija "odgovarajuca" za ovaj sport....

ovo sam ja markirao vec po jebajevini:

https://www.ebay.de/itm/6L-Ultrasonic-Cleaners-Cleaning-Supplies-Jewellery-Heater-Basket-ind/201388312013?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m1438.l2649

otprilike 1/3 cene...treba ti jos niskoobrtajni motor,osovina sa distancerima za navlacenje ploca,i resiti fiksiranje istih na "kant" kadice...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 minutes ago, aaa zmaju! said:

Pa moraš je uroniti do prečnika, mislim u kadicu, ne u tečnost :D a to onda bude baš knap. Možda da se iskosi ali onda staje samo jedna ploča.

msm da nemas potrebu uranjanja do precnika,vinjetu bi vec ionako trebao "stiti" od bombardovanja..veci nivo tecnosti u kadici,i voila....treba samo da zgrabim za vrat drugara masinoalatnicara,pa da skocka sve to,prihvatanje motora,povezivanje osovine motora sa osovinom na sta navlacis ploce, resiti fiksiranje istih,distancere,i fiksiranje drugog kraja osovine na kadicu..nije to neko sveto pismo,ovako "teoretski" gledano..:D..i samo jos da smislim gde cu to parkirati u kuci,da dzukac ne izvrne slucajno...:drink:..u Ljubljani u jednoj prodavnici polovnjaka sam vec video skoro skockanu spravu sa jednom od tih kadica..nisam hteo slikati,al sam "memorisao" neke stvari...:to_become_senile:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...