Jump to content

Gramofonska tema


grau.

Preporučeni Komentari

20 minutes ago, Aoxomoxoa said:

ekao mi je,ali sam zaboravio.Pitacu ga ponovo,pa negde memorisat

Broj 4 koji pomenu Zen... pogledaj Unison manual ulazna osteljivost za punu snagu... obicno se daje u Voltima, daje se kao standardni podatak.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

30 minutes ago, Aoxomoxoa said:

Sta znam,moj cilj je da nabavim phono amp koji ce biti priblizan zvukom koji mi odgovara,a tek onda,kao zadnja faza, da se igram sa kablovima.

Tako sam nekako razumeo.

Kablove sam spomenuo posto je na njima ponajlakse dodati ili oduzeti kapacitet, duzinom kabla ili dodavanjem kondenzatora, prema ukusu.

Te neke ecc83 koncepcije znaju da prebace 50dB gaina, sto je ipak previse za MM.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, Aoxomoxoa said:

tecnicsa mi odgovara gain,ali ne znam koliki je.

https://audio-database.com/TechnicsPanasonic/amp/su-8080-e.html

Nije na ovom linku naveden podatak, treba pogledati Hi Fi Engine, uclaniti se i skinuti User i Service manuale, tu bi trebali biti podaci

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 minutes ago, krca44 said:

Broj 4 koji pomenu Zen... pogledaj Unison manual ulazna osteljivost za punu snagu... obicno se daje u Voltima, daje se kao standardni podatak.

 

Manuel ima 9 strana,2 su instruction for use,2 su troubleshooting,3 su care of wood,a 1 technical characterictics:

max output power:24wrms 

max power absorption:160w

max corrent absorption:700mA

pentode,pure class A

automatic valve BIAS adjustment

input impedance:47K//47pF

output impedance:4 or 8 Ohm

Detaljno,nema sta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 minutes ago, ninja said:

Ne vidim neku sustinsku razliku izmedju Zenovog i vladdovog posta.... ta Riaa nije usklađena za tvoju kombinaciju.... 1, 2, 3, 4... pa i 5.

Razlika je ocigledna, ali je ti ne vidis.

Teatralan nastup generalno, stil pisanja, omalovazavanje -  u skoro svakom postu. 

Ovo je za drugog pomenutog u tvom quote-ovanom postu. 

Nisam optimista da ces ti i posle ovoga uvideti razlike, no, nista strasno, forum je to.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma daj, kojestarije, kao i obicno.

Kakvo crno omalovazavanje, to je vec neka usadjena paranoja ili frustracija u  pitanju.

 

Jednostavno necu da davim coveka sa elaboratima, jasno je da ga ne zanimaju, a jasno je i da zeli neku promenu na bolje, a vidim da je upao u koliziju sa pricom vlasnika riaa, gde su u sustini obojica u pravu ali bez resenja...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, Doktor said:

Razlika je ocigledna, ali je ti ne vidis.

Teatralan nastup generalno, stil pisanja, omalovazavanje -  u skoro svakom postu. 

Ovo je za drugog pomenutog u tvom quote-ovanom postu. 

Nisam optimista da ces ti i posle ovoga uvideti razlike, no, nista strasno, forum je to.

 

Očito, treba ti ogledalo. Nisi uvijek u pravu niti referenca. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

13 minutes ago, vladd said:

Ma daj, kojestarije, kao i obicno.

Kakvo crno omalovazavanje, to je vec neka usadjena paranoja ili frustracija u  pitanju.

 

Jednostavno necu da davim coveka sa elaboratima, jasno je da ga ne zanimaju, a jasno je i da zeli neku promenu na bolje, a vidim da je upao u koliziju sa pricom vlasnika riaa, gde su u sustini obojica u pravu ali bez resenja...

Cemu ovakva prvo dijagnoza, a posle ovakva kvalifikacija ?

Da li si ti kompetentan da postavljas nekome dijagnozu paranoje ?

Da li si svestan koje si dve uvrede gore napisao ?

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 minutes ago, ninja said:

Očito, treba ti ogledalo. Nisi uvijek u pravu niti referenca. 

Tebi sam svojevremeno, kada si ljubimca metnuo u potpis, pa si mi se obratio mejlom, sve odgovorio.

Ako si primetio od tada ti se nisam vise obracao. Veceras si preterao, pa sam ti odgovorio.

Na ovo gore sto si napisao odgovaram ti kao i u poslednjem mejlu - zelim ti sve najbolje. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...