Jump to content

Gramofonska tema


grau.

Preporučeni Komentari

12 minutes ago, milovan1963 said:

mnogo hvala pajo i sa moje strane za info...Jes da je ovo vrlo bitno posebno za Doktora koji ima famoznu F9, ali dobro dodje i meni sa F8, pogotovu sto joj je i igla dosta dobra, a mislim da je i originalna .

ma molim lipa,sluzimo narodu,nisam nasao jos sajt sa grupnim rezimeom za Grace proizvode... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

14 minutes ago, milovan1963 said:

mnogo hvala pajo i sa moje strane za info...Jes da je ovo vrlo bitno posebno za Doktora koji ima famoznu F9, ali dobro dodje i meni sa F8, pogotovu sto joj je i igla dosta dobra, a mislim da je i originalna .

Samo da prijavim.

Trenutno na brojnom stanju Grace F-9/E - komada 2.

Jedna u rezervi za nedajbože. Pu . .  pu . . . B)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, paja959 said:

boron+MR ?..idi begaj,nist to ne valja..pa jos MM :beta:

Pa vidi, ima tu različitih komentara, bolje reći i pro et contra, vezano kako za boron kantilever, tako i za mikro ridž vrh . . .  u svakom slučaju me(nas) to ne sprečava da nabavimo, i da se i zaista uverimo da li je to OK ili ne.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, Doktor said:

Pa vidi, ima tu različitih komentara, bolje reći i pro et contra, vezano kako za boron kantilever, tako i za mikro ridž vrh . . .  u svakom slučaju me(nas) to ne sprečava da nabavimo, i da se i zaista uverimo da li je to OK ili ne.

ma interesantna kombinacija,priznajem is persektive JICO SAS+ boronski kanteliver kad je jos to moglo da se nabavi.. :)..s moje strane OK je to.... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

48 minutes ago, Doktor said:

Samo da prijavim.

Trenutno na brojnom stanju Grace F-9/E - komada 2.

Jedna u rezervi za nedajbože. Pu . .  pu . . . B)

e sad me Doktore ubi u pojam...I to ne F9, nego F9E, najbolja od njih, i to 2x...Nemam reci...A i za tu Level 2 je pomama , bar na vinil engine...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Zen Mod said:

radosti letnje razbibrige

. . .

Daj ne zezaj . . . . vidis da je krenula velika potraga za jednom dobrom gram. rucicom za @paja959.

Ovo resto sto se tokom potrage pronaslo, uslo u tefter(e), pa polako, da se ne zaboravi, pa ako naleti . . .  :)

Nego, ima l' na vidiku nesto od te RIAA-e sto se krcka vec neke izvesno vreme u lab-u ? 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, Zen Mod said:

eve vam kuriozitet

ronjao po policama trazeci nesto , pa nasao

nekoristena , Shibata , 1.5-2.0gr itd.

WP_20180810_13_27_04_Pro.jpg

 

Ova JVC 4 ch zvucnica dusu dala za ono Santana quadrophonic izdanje Abraxas-a. 

Mora da na A1 numeri ( Singing Winds, Crying Beasts ), btw. jednoj od mojih omiljenih i referntnih numera leti sve po sobi od zvukova. :)

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, vladd said:

Ja po zaturenim policama nadjem crknute buba ruse i pozutele artije...sta je sudbina.. :D 

eeeeee ... nemas ti staz ka on .... godine su tu skuplanja raznorazne furde ... ko zna sto se tu jos krije zaboravljeno :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

AT-VM95ML is available Autumn 2018, priced £149/€169

AT-VM95SH is available Autumn 2018, priced £179/€199

I onda ce ova sa Shibata vrhom da kosta skoro kao VM540 sa ML vrhom ?    il' ce da dizu cene ? Mislim jel vredi ta glava tih vrhova ML i Shibata ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

18 hours ago, krca44 said:

AT-VM95ML is available Autumn 2018, priced £149/€169

AT-VM95SH is available Autumn 2018, priced £179/€199

I onda ce ova sa Shibata vrhom da kosta skoro kao VM540 sa ML vrhom ?    il' ce da dizu cene ? Mislim jel vredi ta glava tih vrhova ML i Shibata ?

dosadilo im praviti staru za 30 - 40e...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...