Jump to content

Gramofonska tema


grau.

Preporučeni Komentari

4 hours ago, paja959 said:

Ma javna tajna da je Kuzma uvek izlazio u susret i bio voljan za cenovne ustupke za korisnike sa ovih podneblja..ko je hteo,uvek je nasao nacina da eskivira zvanican cenovnik..i nije jedini proizvodjac koji tako radi,ako ti odgovara vozi,ako ne,ima sijaset drugi proizvodjaca iz iste branse,da nadje covek sebi svoje zadovoljstvo,bilo to sonicno-kvalitativno,estetski ili statijaznam vec po kom kriterijumu..vazda se hoshkate oko cena,svaka roba imo svog kupca...ja samo kazem,treba kupovati ono sto nam stvarno odgovara,a ne to sta se moze povoljno kupiti,al u sustini nam ne odgovara...

ma nije uopšte reč o kupovini, mi samo sanjarimo o takvoj opremi a dok sanjarimo malo i kenjamo kako to zapravo ne vredi te novce i da možemo mi to sami bolje uraditi i izmeriti i zamišljati kako radi "lošije od naših uradaka" a 90% tih istih ima kući matore dajnaudie u medijapanu sa sjebanim vešanjima i trule izlapele duitjursel kvodove 405 od raznoraznih delova iz televizora i babskih radija.

naravno nagaziti malde radoznale snage čim se spomene nešto tipa kablovi osigurači nule i jedinice to može, čak se i teme otvaraju sa tom namerom da se ponize neznalci pred strašnim i moćnim audio dajerima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, paja959 said:

Ma javna tajna da je Kuzma uvek izlazio u susret i bio voljan za cenovne ustupke za korisnike sa ovih podneblja..ko je hteo,uvek je nasao nacina da eskivira zvanican cenovnik..i nije jedini proizvodjac koji tako radi,ako ti odgovara vozi,ako ne,ima sijaset drugi proizvodjaca iz iste branse,da nadje covek sebi svoje zadovoljstvo,bilo to sonicno-kvalitativno,estetski ili statijaznam vec po kom kriterijumu..vazda se hoshkate oko cena,svaka roba imo svog kupca...ja samo kazem,treba kupovati ono sto nam stvarno odgovara,a ne to sta se moze povoljno kupiti,al u sustini nam ne odgovara...

To je jedna fina opcija. BTW, uvek su dileri cepali marze, i na to se pristajalo, lako ili teze.

Jednostavno, cena nije za komentarisanje, na kraju krajeva, nisu to pare smaka sveta..bace ljudi vise para na auto, pa stoji napolju, na kisi, da ga vrane zavejavaju :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, tubelover said:

možeš i kod karana dobiti i do 60% od prodajne cene kao i kod kuzme, info iz prve ruke

jos zamisli situaciju ako je neki pajtos od Karana hteo kupiti Kuzmu,pa je Milan zvao licno Franca,kakva je procenat popusta bio u tim slucajevima,ili obrnuto..mda,kolko sam upoznat,taj brak iz pozadine,ne sljaka vise :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 14.6.2018 at 2:41 PM, paja959 said:

jos zamisli situaciju ako je neki pajtos od Karana hteo kupiti Kuzmu,pa je Milan zvao licno Franca,kakva je procenat popusta bio u tim slucajevima,ili obrnuto..mda,kolko sam upoznat,taj brak iz pozadine,ne sljaka vise :) 

a da poručim preko branka koji mi je dugogodišnji prijatelj?

inače Milan ima odlične poslovne veze sa pijanicom ali nemam kuzmu jer mi preskup za to što dobijem i tako!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

32 minutes ago, tubelover said:

a da poručim preko branka koji mi je dugogodišnji prijatelj?

inače Milan ima odlične poslovne veze sa pijanicom ali nemam kuzmu jer mi preskup za to što dobijem i tako!

Ко је пијаница? Чисто да се укључим у причу?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...
  • 5 nedelje kasnije...
17 minutes ago, Doktor said:

Neverovatan si . . .  što bi rekli filmski radnici : " Imaš oko za detalj. " :)

ma moras u ovakvim slucajevima ici na sitnice,zagledavati ih..inace sve je krenulo odavde:

https://www.vinylengine.com/turntable_forum/viewtopic.php?f=19&t=11431&start=5640

"My recently repaired Grace Level II BR/MR (boron/micro-ridge).....'top of the line' and without a doubt, one of the finest MM cartridges ever made! An absolute stunner! "

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

42 minutes ago, paja959 said:

nesto sam burlao po netu,i naletim na "grace level II" naziv..pa sam malo procackao..

https://forum.audiogon.com/discussions/grace-level-ll

:cheers:

mnogo hvala pajo i sa moje strane za info...Jes da je ovo vrlo bitno posebno za Doktora koji ima famoznu F9, ali dobro dodje i meni sa F8, pogotovu sto joj je i igla dosta dobra, a mislim da je i originalna .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 minutes ago, paja959 said:

. . .

"My recently repaired Grace Level II BR/MR (boron/micro-ridge).....'top of the line' and without a doubt, one of the finest MM cartridges ever made! An absolute stunner! "

Zainteresovan za ovu Level II. :jump:

Uteftereno. Atm, kreće potraga  . . . .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...