Jump to content

Gramofonska tema


grau.

Preporučeni Komentari

1 hour ago, Miloš 1210 said:

Veoma retro. Još samo da osvoji šarke i poklopac ;)  

teško - gram je modularan, do 4 ručke u različitim kombinacijama od 9" do 14", nemoguće je napraviti standardan poklopac.. 

 

1 hour ago, vladd said:

neprimereno toj ceni. Mislim, ako je samo prirucni holder za rezervnu rucku, a balcony glavni nosac. onda ok...

cena je bez (ohne) holdera, nosača - samo baza :) jbg, očigledno je u mogućnosti da prži sa cenama :)

 

1 hour ago, Srecko said:

ali vraga Kuzma ne spava na lovorikama.

pa jes ono - vrag ne spava :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa jes, nego ja nikako da se otrgnem nekom poredbenom kriterijumu, ako kosta kao auto, treba da ima neki adekvatan nivo slozenosti elemenata, tematskih i namenskih.

Konzola sa jednim imbusom, a bez vodjice ili prirubnice u mestu oslonca...onako malo elementrarno...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 minutes ago, vladd said:

Pa jes, nego ja nikako da se otrgnem nekom poredbenom kriterijumu, ako kosta kao auto, treba da ima neki adekvatan nivo slozenosti elemenata, tematskih i namenskih.

Konzola sa jednim imbusom, a bez vodjice ili prirubnice u mestu oslonca...onako malo elementrarno...

odavno ne postoje racionalni kriterijumi za određivanje cene proizvoda - kriterijumi su isključivo tržišni: cena je onolika koliko marketinško odelenje utvrdi da može biti, pri tom je "vrednost" brenda primarna.. onda se sa kalkulacijom krene natrag, za nivo složenosti i poređenje sa bilo čim drugim istog nivoa cene, ih tako boli uvo :) 

msm - još je gore: relativizovao se pojam proizvoda.. čak i bankarski kredit je postao proizvod jbt.. otišlo bre sve u pm, sve smo bliži četvrtom činu u kom će da opali ona puška iz prvog :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 minutes ago, Woland said:

.. otišlo bre sve u pm, sve smo bliži četvrtom činu u kom će da opali ona puška iz prvog :)

Gadna vremena dodjose . . .  

Eto . . .  tu ce i da bidne. :(

Na zalost, od kako je Sotona aka US postavila za inat svima ambasadu u Jerusalimu. 

Cacka  . . . provocira . . . obice im se o glavu. 

Skotovi & Antihristi. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

38 minutes ago, Woland said:

pa zar ti se ne čini da se kraj približava? prvo USB i ini kablovi, pa osigurači - sve su to vesnici kraja sveta :D

jeste ... a i raznorazni prodavači(i proizvođači) magle, tj kablova i drugih čudotvornih stvarčica,  počeše da se muvaju po forumu koristeči svaku priliku da  šire ''svetu istinu o kablovima i putevima signala'' i ostalim '' univerzalnim'', tj ''magičnim, popravljačima zvuka'' i vrbuju istomišljenike za ... xa, umalo ne rekoh sektu :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^ ali zato smo mi tu, da ne dozvolimo lažnim prorocima da prevladaju.. biće teško, činiće se uzaludnom naša bitka, ali na kraju tunela je jasno svetlo lampe GZ34 (NOS Philips), i tada će biti jasno da je stvar ispravljena [emoji3]

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

42 minutes ago, Woland said:

^ ali zato smo mi tu, da ne dozvolimo lažnim prorocima da prevladaju.. biće teško, činiće se uzaludnom naša bitka, ali na kraju tunela je jasno svetlo lampe GZ34 (NOS Philips), i tada će biti jasno da je stvar ispravljena emoji3.png

 

 

de nadje bas Philips :wub:

:drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...