Jump to content

Gramofonska tema


grau.

Preporučeni Komentari

Audijofilski Vatach zvonjave i prashine ?

Dulozhimo popola 51 : 49.Po pesto evra,chetsto 99 za reklamu,jevar za materijal.

Ko da 51 prvi u nazivu.WoliDigi ili DigiWoli.

Damo Miloshu 1210 svu lovu da izdizajnira kutiju.Kutija je najbitnija.Vido ja u audijokvest.Sto njih pravi kutiju,a tri crnje schwajsuju zhice.

Che se namlatimo shushke lepteyebo.

Gudbaj Maljen,Cubo dobardan.Dachemo neshto keka i Stricu dide u Kongo doslusha crnce uzhivo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam ozbiljno razmisljao da pokrenem solidnu kampanju na oba foruma za podloske za kablove od balsa drveta. Pocetna kalkulacija dovela do racuna da bi za tri meseca pozrtvovane kampanje moguci dobitak prevazisao 300 evro jedinica u narednih tri meseca biznisa koji nosi 10 evrija ulaganja novcano i lagani poslepodnevni mind relaxing po forumima sve glumeć nekog doista važnog citatima iz bojanke za vrtić.

Medjutim, pregrizla me savest na pola jos u toku kalkulisanja, te sam odustao i nastavio da budem magacioner, racunovodja, radnik u proizvodnji i prevodilac na jednom radnom mestu. Glup sam al mi savest mirna a i ne bi da se slikavam za novine jer slika oduzima dušu kao sto je ispravno primetio Bik koji sedi jos onda kad su pokusali da ga smuvaju na brzaka razni, da ne kazem, kvalitativno sumnjivi primerci homo vrste sa brkovima i koltom za opasacem.
Sto bi rekla moja pokojna baba Stamenka alias Cana: "Ma nemoj, oce da mi proda mast za kolena, a vidi ga kakav se zgrbio".

Sent from my SM-G361F using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 minutes ago, Trotter said:

Ja sam ozbiljno razmisljao da pokrenem solidnu kampanju na oba foruma za podloske za kablove od balsa drveta. Pocetna kalkulacija dovela do racuna da bi za tri meseca pozrtvovane kampanje moguci dobitak prevazisao 300 evro jedinica u narednih tri meseca biznisa koji nosi 10 evrija ulaganja novcano i lagani poslepodnevni mind relaxing po forumima sve glumeć nekog doista važnog citatima iz bojanke za vrtić.

Medjutim, pregrizla me savest na pola jos u toku kalkulisanja, te sam odustao i nastavio da budem magacioner, racunovodja, radnik u proizvodnji i prevodilac na jednom radnom mestu. Glup sam al mi savest mirna a i ne bi da se slikavam za novine jer slika oduzima dušu kao sto je ispravno primetio Bik koji sedi jos onda kad su pokusali da ga smuvaju na brzaka razni, da ne kazem, kvalitativno sumnjivi primerci homo vrste sa brkovima i koltom za opasacem.
Sto bi rekla moja pokojna baba Stamenka alias Cana: "Ma nemoj, oce da mi proda mast za kolena, a vidi ga kakav se zgrbio".

Sent from my SM-G361F using Tapatalk
 

E moj Striche,nikad ti kuće u Beograd imat nećesh,a kamoli Kongom Dub-ove da slushash.

Nash kako je reko prvi Slobin ministar kad je podno ostavku "Odsad se ekonomija ove zemlje zasniva na tome koko ko mozhe koga da yebe i koko ovaj sho ga yebu mozhe da trpi".

Dok ja i Woli budemo bacali ochi na pogolema dupeta na Kubanke,tish se zgrbish u taj tvoj magacin dati ni baba Canina mas grbinu opraviti nece.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Usput, ja sam izdeljao te podloske da probam u svom sistemu ali od 6 komada koje sam zgotovio jednu mi je zamalo pojeo kumić dok je bauljao medj kablove dok sam ja čavrljao sa kumom (muski rod ovde) o sledecem startapprojektu, dva komada sam poklonio kevi da turi pod toplomer, a ostale sam bacio jer su mi uticali na zvuk nikako.



Sent from my SM-G361F using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam moju kucu u Beograd prodo i kupio tiket na dvojku na Bornmut, mefjutim, tog popodneva u severoistocnoj engleskoj domaci bejahu bolši te strpase dva komada iz kornera. Ili je tako nekako bilo, ne secam se, tad sam bio nezaposlen i muzicki aktivan. Sad sam zaposlen i socijalno ugrozen. Sta ti je zivot - keleraba salata.

Sent from my SM-G361F using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

14 minutes ago, Trotter said:

Usput, ja sam izdeljao te podloske da probam u svom sistemu ali od 6 komada koje sam zgotovio jednu mi je zamalo pojeo kumić dok je bauljao medj kablove dok sam ja čavrljao sa kumom (muski rod ovde) o sledecem startapprojektu, dva komada sam poklonio kevi da turi pod toplomer, a ostale sam bacio jer su mi uticali na zvuk nikako.



Sent from my SM-G361F using Tapatalk
 

Samorazarajuća Novogradnja.

Morash ti kod Radovina na kurs,date nauchi da radish na jedan posto,da kupujesh za dinar,a prodajesh za dva.

Dolazili kodnjega ovi sa fakulteta za menadzere sve sa sveske da zapisuju.Kazhu veoma pozitivno izkustvo,mnogo su toga nauchili i napredovali.

 

Sent from Maljen bijoskop from prodzekshn Starwars Last Dzed ya ya

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U ovom trenutacnom trenutku mojega bivstvovanja na ovome kamenu koji orbitava u prazninama tamne materije nemam ni tračka svetle energije da se zabavljam sa vama koji umisljate da je dobijeni dva evro na ulozeni jedan vredan bilo kakvoga truda sa moje cenjene strane bilo intelektualno oli ne daj jah fizicki.
Ako smislite kojekakav poso dje bi se moglo uzet sto na jedan, ko na žičurde, mošte mi se obratiti na privatnu poruku pa da izvagam vredi li truda. Hint: gramofonska ručka od 67cm. To niko ne nudi a mora da valja. Hint 2: ubica Tannoya - zvuk iz 350 tačaka, zasto jedna membrana kad mozemo u sobi postaviti 350 malih drajvera u skladnom sklopu open baffle konfiguracije koji osim sto predstavlja ultra vizuelni dozivljaj (svaki drajver razlicite nijanse zelene) omogucava kasniju zaradu na kablovima u teflonu koji jelte sve to moraju povezati sa sto manje gubitaka u niskim srednjim i visocijim niskim. Imam i razvojni projekat za hint 3 ali zasad bih ga zadrzao u tajnosti, ukljucuje primenu trafoa iz automobila, takozvanih autotrafoa, na izlazu strujne table u stambenim jedinicama, pogotovo dvosobnim i navise.


Sent from my SM-G361F using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bajata ekonimika. 

Sade se pare zgrtju bez ulaganja,  na mekanu pricu. Bice bolje, sigurno kvantno, davaj pare i mastaj.

Cuj da prodas kabal. Pa vec ga ima nekakav nesrecan, nadjes kamen pored reke ma mu ga zavalis da postojeci bolje rade..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...