Jump to content

Gramofonska tema


grau.

Preporučeni Komentari

@paja959 - imas PM

 

Btw, http://www.kupujemprodajem.com/KORATO-Anniversery-4506613-oglas.htm?filter_id=5865069

pa ko voli nek' izvoli. Ovaj cak ima i step up za MC :thumbsup:

Toliko o ceni s/h.

 

Tačno mi dođe da mu ponudim ove moje Sonus Fabere u zamenu i da mi malkice doplati... :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

thanx svima i na PM :respect: ..pitao sam cisto iz znatizelje o kojem redu velicine se sad prica oko tog Korato phono-a,bez ikakve zle namere :whiteflag: ..da sam pominjao Heed Quasar+QPSU,ili Mellorn Stream verovatno bi isto tako prosli,samo sad druga strana :)

 

:drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ajd ne preinzenjerujte

 

Ultimate je pravljen pre 20-ak g. kad sam bio mlad i naivan , sa 2x EZ i 4xECL82 u napajanju

 

jos uvek imam spare pcbs negde

 

 

ako uspješ da nađeš i ako imadneš kad,  no će nas pola bit na čepurke (lokalono groblje) dok ti to uradiš :smesna: :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa eto, ZZZ je već dao predlog za ispravljačice.

Nisam dao predlog da se nista ubacuje...

Samo sam primetio da je to mogao da uradi proizvodjac

posto ima dovoljno prostorau kutijici.

Inace ne preporucujem budzenje i nakaradno prepravljanje originalnih uredjaja koi su ispravni i vec rade,

pa bilo koje marke da su...

Zato postoji drugo resenje - napravi se nov uredjaj...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Nisam dao predlog da se nista ubacuje...Samo sam primetio da je to mogao da uradi proizvodjacposto ima dovoljno prostorau kutijici.Inace ne preporucujem budzenje i nakaradno prepravljanje originalnih uredjaja koi su ispravni i vec rade,pa bilo koje marke da su...Zato postoji drugo resenje - napravi se nov uredjaj...

Formalno pravno gledano dobio bi me na sudu - za klevetu. :shinymj5:Naravno da nisam mislio na prepravljanje vec na koncepcijsku postavku.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Obzirom da je SPU jedna od zvučnica koja mi je na listi želja za neki drugi, bolji život, da čujem kakav je problem na 1210?

 

paja959, on 08 Feb 2013 - 18:03, said:ma sve OK s moje strane,zaokretanje za 90' je isto kao nije sija nego vrat oko polozaja u toj pozici naspram zvucnice,ili kod mene slabo radi projekcija u nevidjeno..no bitno da se covek ne zali na brum,u tako okrenutoj opciji ..price kako motor hebe MC zvucnicu kod thorens 124 mk1 verovatno najbolje znaju ti sto menjaju na swissonor tanjir,ili kako utice motor technics 1200/1210 na Ortofon SPU je opet prica za neki drugi fan klub

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...